Samsung Galaxy M31 128 GB mı Xiaomi Mi 9SE 64 GB mı?

RockNRolla

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Samsung Galaxy M31 128 GB 6 GB RAM.
Xiaomi Mi 9SE 64 GB 6 GB RAM.

Bu 2 telefonun da fiyatı yaklaşık 3000TL civarında.

Sık telefon değiştiren biri değilim, telefonla oyun falan da oynamam. Aldım mı öyle temel WhatsApp, YouTube falan zorlamadan beni rahat 4 yıl götürecek bir telefon olsun istiyorum.

Küçük telefon seviyorum cepte rahatsız etmesin, en küçük boyutlarda verdiğin paraya da değecek telefon olarak mi 9SE'yi bulabildim. M31'de 1 cm kadar daha büyük. İkisinin de artı ve eksileri var ama karar veremedim. Sizce hangisi daha sağlamdır, bana sıkıntı çıkarmaz? Veya önerebileceğiniz 3000 TL'ye kadar telefon tavsiyelerinizi alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İstediğiniz ana özellikleri epey üzerinden seçip tercihinizi daha rahat belirleyebilirsiniz. Güncel 3 bin liralık telefonların çoğu sizi üzmeyecektir.

Samsung'un orta ve giriş sınıfı telefonlarına hiç bulaşmayın derim. Hatta üst sınıf telefonlarının Snapdragon versiyonlarını tercih edin. Exynos işlemciler pek iyi sayılmaz ayrıca Samsung'un orta seviye telefonlarda kullandığı kamera lensi çok kötü, Sony exmor sensör olan telefonları tercih edin pişman olmazsınız. 3000 lira para veriyorsunuz sonuçta paranızı çöpe atmayın.

Güncel telefon almanızda kesinlikle fayda var. Mi Note 10 Lite'ı inceleyebilirsiniz. Her şeyin ortalaması.
Sadece bu iki telefon içinden birini seçsem 9SE olurdu

Yeni konular

Geri
Yukarı