Samsung Galaxy M51 vs Realme 7 Pro

ygtunacan

Femtopat
İki telefon arasında kaldım tavsiyelerinizi bekliyorum. Realme kaç yıl götürür?
Samsung kaç yıl götürür?
Önceliğim telefon akıcılığı hız kamera pil ve uzun ömürlülük.

İki telefon arasında kaldım tavsiyelerinizi bekliyorum. Realme kaç yıl götürür?
Samsung kaç yıl götürür?
Önceliğim telefon akıcılığı hız kamera pil ve uzun ömürlülük.

Kamera tarafı neredeyse aynı uzun ömürlülük açısından,ikisi de Android 5-6 sene götürmez tek faktör burada pil,orada da M51 daha başarılı.

İkisi de başarılı modeller, batarya olarak M51 biraz daha üstün. Galaxy M51 öneririm.
Ben tasarımınada biraz önem veriyorum realme 7 pro tasarımı daha güzel gibi ondan m51 sade gibi duruyor gerçek görünümünü bilemem ama
Kamera tarafı neredeyse aynı uzun ömürlülük açısından,ikisi de Android 5-6 sene götürmez tek faktör burada pil,orada da M51 daha başarılı.
Pil de önde fakat Realme yarım saatte ful şarj oluyor. 4500 mahta bi gün rahat çıkarır diye düşünüyorum.

Ben tasarımınada biraz önem veriyorum Realme 7 Pro tasarımı daha güzel gibi ondan M51 sade gibi duruyor gerçek görünümünü bilemem ama

Pil de önde fakat Realme yarım saatte ful şarj oluyor. 4500 MAh'ta bir gün rahat çıkarır diye düşünüyorum.

Görünüş olarak çok fazla farkları yok ama M51 biraz daha köşeli bir tasarıma sahip. (Sol Realme 7 Pro, sağ Galaxy M51.)

5E9DDCFF-9B0B-4974-AE35-08F44FA3307D.jpeg

Batarya olarak ikisi de 1 günü çıkarır tercih size kalmış.

Görünüş olarak çok fazla farkları yok ama M51 biraz daha köşeli bir tasarıma sahip. (Sol Realme 7 Pro, sağ Galaxy M51.)

Eki Görüntüle 797661

Batarya olarak ikisi de 1 günü çıkarır tercih size kalmış.
Realme de samsungta hiç kullanmadım iPhone kullandım hep hangisi daha kaliteli biliyosanız söyleyin lütfen 1 yıl geçince donmalar olsun istemiyorum instagramda dolaşırken arayüzde gezerken

Realme'de Samsung'ta hiç kullanmadım iPhone kullandım hep hangisi daha kaliteli biliyosanız söyleyin lütfen 1 yıl geçince donmalar olsun istemiyorum Instagram'da dolaşırken arayüzde gezerken.

iPhone’dan geçiş sonrası size iki cihazda çok farklı gelecek zaten. İkisi de sorunsuz 3-4 sene götürür.

Yeni konular

Geri
Yukarı