Samsung Galaxy Note 3 Lollipop 5.0 güncellemesi geldi

naturalplayer

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar demin Samsung Galaxy Note 3 SM N9000Q telefonuma android 5.0 Lollipop güncellemesi geldi. Güncellemeyi yükledim. Telefona yeni özellikler geldi ve tasarım gerçekten muhteşem olmuş. Ben çok beğendim. Ama pil kullanımı fazla gibi geldi. Başka bir sorun görmedim.

Ben yükleyeli kaç ay oldu bilmiyorum ama çok geç gelmiş.

Oha 6 ay olmuş. Sonradan 2-3 güncelleme geldi ve pil sorununu kısmen düzelttiler diyebilirim. Ama %30'dan sonrasını su gibi içiyor telefon.

Valla ben pil konusunu daha test edemedim. Dün güncellendi telefon. Şu anda genel performans iyileşmesi gözle görülür derecede. Önceden ufak takılmalar saçmalamalar vardı su an yok. Tasarım da cidden güzel. Ben memnunum açıkcası.

Bende dün akşam güncelledim hız artışını farkettim. Ancak pil hızlı gidiyor gibi. Bide biraz daha ısınıyor sanki

Note 3 için geldi. Ben de Note 2 için bekliyorum kaç aydır. Daha 5-6 ay sürer galiba. Note 3 için bu kadar sürdü.

1 hafta önce falan Rusya rom'unu yüklemiştim. Sessize alınabiliyor mu telefon? Tam olarak gelen sürüm 5.0 mı? %30 dan sonrasının çabuk boşalması belki bataryayla alakalı bir problemdir.

Güncellemeyi kurduktan sonra her Android telefonun zorunlu olarak yapması gereken "Factory Reset" işlemini yaptınız mı? Yapmadıysanız hızlı şarj boşalmaları ve ara sıra kasmalar tamamen sizden kaynaklıdır, OS'un suçu yoktur.

Sonradan yaptım ben Wipe Reset olayını. Şuan pekte ısınma göremedim, şarjda iyi eskisi gibi. İlerleyen günlerde bakalım ne olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi yüklendi bakalım nasıl olacak

Note 3 e dün yükledim çok ısınmaya ve hızlı şarj yemeye başladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…