Samsung Galaxy Note 4 için Note 7 Custom ROM önerisi

Fyoncle

Decapat
Daha fazla  
Selamlar öncelikle Note 4 bir telefonum var ve memnun değilim birçok uygulamayı Android sürümden dolayı indiremiyorum telefon yavaş Anakart'ı sıkıntılı olduğundan iki de bir şarjda olmayınca kapanıyor tabii Anakart'taki sıkıntıdan dolayı kapanmayı düzeltmese'de çözüm olarak Custom ROM düşündüm ve bir sürü ROM araştırmama rağmen bulamadım Note 4 için Note 7 bir Custom ROM aslında var 2 tane güzel ama SM-N915F modeline uygun değiller siz bir Custom ROM biliyorsanız önerir misiniz?

SM-N915F Galaxy Note Edge modeli, sen Note 4 diyorsun?
Selamlar öncelikle Note 4 bir telefonum var ve memnun değilim birçok uygulamayı Android sürümden dolayı indiremiyorum telefon yavaş Anakart'ı sıkıntılı olduğundan iki de bir şarjda olmayınca kapanıyor tabii Anakart'taki sıkıntıdan dolayı kapanmayı düzeltmese'de çözüm olarak Custom ROM düşündüm ve bir sürü ROM araştırmama rağmen bulamadım Note 4 için Note 7 bir Custom ROM aslında var 2 tane güzel ama SM-N915F modeline uygun değiller siz bir Custom ROM biliyorsanız önerir misiniz?

En iyisi bu gibi.

Note 7 custom rom varmı? bu note 7 değil
En iyisi bu gibi.

Ve bu tablet gibi gözüküyor adamın koyduğu SS'lerde.

Son düzenleme:
Note 7 custom rom varmı? bu note 7 değil

Ve bu tablet gibi gözüküyor adamın koyduğu SS'lerde.
Dostum Note 4 diyorsun verdiğin model Note Edge, uygun yazılım istiyorsun, veriyoruz bu Note 7 değil diyosun ben anlamadım. Senin cihazın modeli SM-N915F ise bunu yükleyeceksin işte. Tablet gibi görününce noluyor? Telefon yazılımı o.

Dostum Note 4 diyorsun verdiğin model Note Edge, uygun yazılım istiyorsun, veriyoruz bu Note 7 değil diyosun ben anlamadım. Senin cihazın modeli SM-N915F ise bunu yükleyeceksin işte. Tablet gibi görününce ne oluyor? Telefon yazılımı o.

Sıkıntı bu değil? Uygun TWRP yok yani şu anda elimde ROM olsa da olmasa da sıkıntı çıkardı TWRP var mı senin elinde benim cihaza uygun?

Geri
Yukarı