Samsung Galaxy Note II Android 5.0 ROM

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, benim Note 2 cihazim ufaktan kasılmalara başladı. Android Lollipop güncellemesi gelecek diye haber vardı ama gelmedi. Şimdi güncelleme gelmese bile ben cihazıma Lollipop ROM kurmak istiyorum. Yardımınıza ihtiyacım var, en stabil rom nereden bulabilirim ve başka dosyalara ihtiyacım var mı bilmiyorum. Bana anlatabilir misiniz? Saygılarımla.

İlk olarak ROM'dan beklentileriniz önemli. Stylus sadece ekrana dokunduğu sırada çalışsın isterseniz BlissPop 5.1.1 ROM'u önerebilirim. Note 2 cihazda 3.2 sürümünü test ettim, gayet stabil ve sorunsuz çalışıyor. Ayrıca belirtilen kamera BUG'una da rastlamadım. Şu anda ise 3.9 sürümünde tamamen sıkıntısız biçimde çalıştığı ve BlissPop ekibinden resmi destek almaya başladığını görüyorum sayfasında.

[OFFICIAL][STABLE]BlissPop v3.9 N7100

Eğer yine TouchWiz deneyimi edinmek istersen 4.4.4 KitKat sürümüne uyarlanmış güzel bir ROM daha mevcut. Ben bunun v1.2 sürümünü kullandım ama şuanda görüyorum ki baya yol kat edip 3.6 sürümüne ulaşmış.

http://forum.xda-developers.com/galaxy-note-2/development/port-4-4-4-tw-e210kktuknk3-t2968454

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı