Samsung Galaxy S III Mini Fotoğraf Performansı

Bu telefon hala elimde ve tamir ettirmeyi düşünüyorum.
Aslında ciddi ciddi tamir ettirip custom kernel ve romlar ile içine android 13 kurup kullanılabilir bir telefon yapabilirsin bunu. Overclock ile içindeki işlemci 1.5 GHz'en 2'lere kadar çıkabiliyordu galiba.

TWRP + Root + Android 13 + Custom kernel atman lazım yani uzun lafın kısası. Sorunu nedir bu arada telefonun?

Aslında ciddi ciddi tamir ettirip custom kernel ve romlar ile içine android 13 kurup kullanılabilir bir telefon yapabilirsin bunu. Overclock ile içindeki işlemci 1.5 GHz'en 2'lere kadar çıkabiliyordu galiba.

TWRP + Root + Android 13 + Custom kernel atman lazım yani uzun lafın kısası. Sorunu nedir bu arada telefonun?
13 ne hocam abarttınız.
5.1 bile atsam yeter ama 7.1 düşünüyorum.

Aslında ciddi ciddi tamir ettirip Custom kernel ve ROM'lar ile içine Android 13 kurup kullanılabilir bir telefon yapabilirsin bunu. Overclock ile içindeki işlemci 1.5 GHz'en 2'lere kadar çıkabiliyordu galiba.

Hocam işlemcisi 1,2 GHz çift çekirdek bir işlemci stok haliyle pile pili emcüklüyor. Eğer gidip artırırsan telefonun şarj 5 dk da bitecektir. He kendim eskilerde gençlik işi uğraşmadım mı uğraştım ama değmiyor ki o zaman 2 yıllıktı o telefon o haliyle bile performansı kötüydü.

13 ne hocam abarttınız.
5.1 bile atsam yeter ama 7.1 düşünüyorum.
Ya elimde eski bir tablet var SM-T560 diye. Overclock kernel bulamadım kendim de yapamadım bir türlü ancak içine android 7.1.2 kurmayı başardım. Cihazda staiblite sorunu var diye yine orjinal 4.4.4 kitkat attım şu anda android 7.1.1 buldum onu deneyeceğim.
Hocam işlemcisi 1,2 GHz çift çekirdek bir işlemci stok haliyle pile pili emcüklüyor. Eğer gidip artırırsan telefonun şarj 5 dk da bitecektir. He kendim eskilerde gençlik işi uğraşmadım mı uğraştım ama değmiyor ki o zaman 2 yıllıktı o telefon o haliyle bile performansı kötüydü.
Öyle diyorsanız öyle olur hocam, cihaz hiç elime geçmedi sadece tahmin yaptım. Şu anda elimde A21S var mesela overclock etmeme rağmen bataryası saçma bir şekilde daha uzun süre gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı