Elektronik Samsung Galaxy S20 FE Snapdragon 10.499 TL

İnsanlar neden hala iPhone 11 alıyor diye de soruyorsunuzdur umarım.

Güçlü, kamerası iyi, güncelleme alıyor.
Evet soruyorum o telefonda alınmaz bu telefonda 1 sene kullanmak icin 10k vermek bana değişik geldi bari 2-3 yil olsaymış.

Evet soruyorum o telefonda alınmaz bu telefonda 1 sene kullanmak icin 10k vermek bana değişik geldi bari 2-3 yil olsaymış.
Destek almayı bırakması sıkıntı değil ki. Android güncellemesi gelmese ne olur yani önemi yok fonksiyonlarini kaybetmiyor sonuçta. Güvenlik güncellemesi almaması sıkıntı ama yani bence ondan da problem çıkmaz dikkatli kullanilirsa

Hocam taksit imkanı yok sanırım değil mi bulamadım bende

Güvenlik güncellemesi gelir daha çok.

Telefon 1 sene sonra kullanılmayacak hale gelmiyor sonuçta güncellemeyi çok abartıyorsunuz.
Güvenlik guncellemesi bitene kadar kullanılır o da galiba 1 yil gibi bir sureydi fakat iyi güncelleme gelirse diğer telefonlarda görünce psikolojik olarak etkilenilebiliyor.

Ben 2 yılı var diye biliyorum güvenlik güncellemesini 5 yıl güncelleme alıyorlar galiba en fazla.

O psikolojide bütçen yoksa çok sağlam duramazsın.
O da doğru illa bir telefon alınacaksa bütçeyi biraz daha arttirip destek icin A54, amiral gemisi icin S21 FE bakabilirdim.

O da doğru illa bir telefon alınacaksa bütçeyi biraz daha arttirip destek icin A54, amiral gemisi icin S21 FE bakabilirdim.

Ben A33 aldım yılın başında, 5 yıl güncellemesiz Vibe X2 kullanmış biri olarak hiç etki etmiyor artık bana güncel olması.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…