Samsung Galaxy S20 FE vs A52s 5G vs M52 5G

dijitalbaron

Decapat
Merhaba hocalarım. Bu 3 cihaz arasında 1000'er liralık fark var. S20'nin işlemcisi SD 865, diğerleri SD 778g. Linkte yaptığım karşılaştırmada S20'yi 256 GB olarak seçtim, diğerleri 128 GB. Bunlar kağıt üzerindeki bilgiler olduğu için öncelikle kullanıcılarından yorum almak istiyorum.

Sizce hangisini tercih etmeliyim? Batarya performansı, güncel kalma süresi, ekran kalitesi, işlemci, depolama, malzeme kalitesi, kamera performansı gibi bilgiler ile yorumlarınızı bekliyorum.

Epey karşılaştırma linki: https://www.epey.com/akilli-telefon...samsung-galaxy-a52s-5g_samsung-galaxy-m52-5g/

Batarya performansı, güncel kalma süresi, ekran kalitesi, işlemci, depolama, malzeme kalitesi, kamera performansı gibi bilgiler ile yorumlarınızı bekliyorum.
Batarya performansı dışında diğer kriterlerde S20 FE Snapdragon daha üstün. Ekran ve malzeme kaliteleri benzer.

S20 FE 128 GB modeli fiyat performans olarak daha mantıklı.

S20 FE snapdragon modelini 8 aydır kullanıyorum. Aldığım zaman 5100TL'idi. Şu an nasıl telefonlar çıktı pek bilmiyorum fakat, fiyat performans olarak daha iyisi kesinlikle yok. 120 Hz ekran, Snapdragon 865, amiral gemisi kamera lensleri, tasarım ve aşırı büyük olmaması. Şarj olarak %100 ile evden çıkıyorum işte 8 saat geçiriyorum eve geldiğimde daha %60 65 bandında şarjım kalıyor. Oyun oynamıyorum, sosyal medya ağırlıklı.
Snapdragon modelinin pişman edeceğini asla düşünmüyorum, net öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı