Samsung Galaxy S23 alınır mı?

S23 kullanıyorum bundan önce 6 yıl S9 kullandım sormak istediğin bir şey varsa sorabilirsin.

Samsung Haziran'da kampanya yaparmi su an yaninda saat gelme kampanyasi 1 Haziran'da bitiyor

S23 uzun yıllar kullanabileceğin bir cihaz. O konuda kafan rahat olsun. S23 ile Ultra arasında büyük ekran, kamerada Zoom ve 1-1, 5 saat fazla batarya performansı farkı var. S23 Ultra güzel cihaz olsa da tek elle rahat kullanacağın ya da cebe rahat sokacağın bir cihaz değil. IPhone'a gelince 14 Pro çok kaliteli bir cihaz ama ön kamera fotoğrafta çok büyük beklentin varsa S23'teki ön kamera kalitesini bekleme. Arka kamerası fotoğraf olarak güncellemelerle çok iyi bir seviyeye geldi. 14 Pro kamerada mükemmel video çekiyor. Sosyal medyada video paylaşacaksan 14 Pro senin için iyi bir tercih olur. 14 Pro da alsan S23 de alsan uzun yıllar kullanırsın. Beklentilerine göre tercih yapmanı tavsiye ederim.

Hocam gerçekten bunaldım artık günde kaç defa şarja takıyorum 6S’i. 14 Pro hoşuma gidiyor ama şu seçim sonrası ÖTV indirimi haberlerini merak ediyorum. Ne zaman gelir tabii bilemem, bilemeyiz. S23 almayı da düşündüm ama kamerasında bir problem varmış galiba. O yüzden de emin olamadım. Bir de Plus modelinin performansı daha iyi diyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…