Samsung Galaxy S23 alınır mı?

Samsung ve Apple adaptör vermiyor diye bu markalara yönelmeyi doğru bulmuyorum ben. Kendi tercihiniz.

Yönelin diye bir şey demedim ki zaten hocam, zaten s serisini bende seven biriyim sadece firmaların Apple'yi taklit etmesi gıcığıma giriyor. Oppo'da gelecekte çıkaracağı telefonlarda alet vermeyecekmiş diye duydum.

14 Plus kullanıyorum gayet memnunum alınabilir.
Bütçeniz yoksa S23 de üzmez hemen hemen eşit cihazlar iPhone 13 ve s23.

Öneririm uzun yıllardan beri samsung kullanıyorum. 2 gün önce ben de galaxy s23 aldım. Telefon bir mühendislik harikası. Iphone kullanmadım daha önce ama aradaki anlamsız fiyat farkına rağmen eğer iphone alırsam kendimi kazıklanmış hissedeceğimi adım gibi biliyorum. Apple ekosistemi içerisnde değilseniz pek mantıklı değil.

İşlemci konusunda ilk ve son olabilir diye düşünüyorum S24 yine Exynos 990 tarzı olabilir, bakalım Samsung işlemcide istikrarı sürdürecek mi?

Kesinlikle çok iyi cihaz, işlemcisi çoğu laptopdan daha iyi ve grafik birimi de büyük sıçrama yaşadı. Kamerası ön arkda 4K 60 fps HDR 10+ çekebiliyor yani, daha ne olsun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…