Samsung Galaxy S23 FE vs POCO X6 Pro

Bütçe
15000

Ege Toraman

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar kendime telefon alacağım. Bazen oyun oynayıp genel olarak gündelik kullanacağım. Bazı telefonlar önerdiler sizce telefonlar nasıl? Bütçe 15 bin TL fakat 20 bin TL'ye zorlayabilirim. Önerilen telefonlar:
Samsung Galaxy S23 FE 8 GB RAM 256 GB hafıza.
POCO X6 Pro 12 GB RAM 512 GB hafıza.
Samsung Galaxy A55 8 GB RAM 256 GB hafıza.
Bulduğum telefonlar bunlar dediğim gibi bazen oyun oynarım. Başka önerileriniz varsa yazabilirsiniz.
(PUBG ve Fortnite falan oynarım)

POCO daha mantıklı bir cevap Samsung'un a serisi bütçe serisi olduğu için güzel değil.

Arkadaşlar kendime telefon alacağım. Bazen oyun oynayıp genel olarak gündelik kullanacağım. Bazı telefonlar önerdiler sizce telefonlar nasıl? Bütçe 15 bin TL fakat 20 bin TL'ye zorlayabilirim. Önerilen telefonlar:
Bulduğum telefonlar bunlar dediğim gibi bazen oyun oynarım. Başka önerileriniz varsa yazabilirsiniz.
Selamlar bütçeni çok mu aşıyor bilmiyorum ama biraz zorlarsan kendini
bu ürüne bir bak istersen Snapdragon 8s Gen 3 işlemci var uzun yıllar üzmez seni

Selamlar bütçeni çok mu aşıyor bilmiyorum ama biraz zorlarsan kendini.
Bu ürüne bir bak istersen Snapdragon 8s gen 3 işlemci var uzun yıllar üzmez seni

Maalesef bu kadar para veremiyorum.

POCO daha mantıklı bir cevap Samsung'un a serisi bütçe serisi olduğu için güzel değil.

S23 FE nasıl ona bir şey dememişsiniz.

Konuyu görenler yardımcı olmak adına fikir verebilir mi?

Son düzenleme:
S23 FE nasıl ona bir şey dememişsiniz.

Konuyu görenler yardımcı olmak adına fikir verebilir mi?
Poco X6 Pro sizi günlük kullanımda memnun edeceğini sanmıyorum kamera, arayüz konusunda kötü ve kronik sorunlar olabiliyor. Bu bütçede sizi en çok memnun eden telefon S23FE olacaktır veya benim için bataryada çok önemli bir faktör dersen A55 de bakabilirsin.

POCO X6 Pro sizi günlük kullanımda memnun edeceğini sanmıyorum kamera, arayüz konusunda kötü ve kronik sorunlar olabiliyor. Bu bütçede sizi en çok memnun eden telefon S23FE olacaktır veya benim için bataryada çok önemli bir faktör dersen A55 de bakabilirsin.

S23 FE nin bataryası bir gün götürse yeter bir gün içinde 1 saat falan oyun oynarım onun dışında sosyal medya bakıp normal olarak kullanırım. Sizce batarya bir gün yeter mi?

15750 liraya A55 tercih ettim ve çok memnunum fakat tabi ki bütçem yetmediği için.Eğer bütçeniz varsa s23fe yerine x6 pro öneririm çünkü s23fe çerçeveleri çok kalın ve bataryası sorunlu.Ama One ui kullanmak istiyorum derseniz tabi ki s23 fe alın.

Bugün poco x6 pro elime ulaştı. Samsung m31 cihazdan geçtim arkadaşlar. Kesinlikle samsungun o renkli doygun panelini arattı. Şarjı su gibi gidiyor. Yazılımı samsunga göre çok daha karışık. Bunlar haricinde bir eksiğini görmedim. Benim için en büyük hayal kırıklığı paneliydi. Poco x6 pro da panel özelliklerinde bir ton yazan özelliğe aldanmayın arkadaşlar. M31 deki 450 nit lik ekran poco nunkine bin basar net.
Meğerse çok ince ekran ayarları varmış redditte buldum. Panel düzeldi arkadaşlar poco candır.

Son düzenleme:
Geri
Yukarı