Samsung Galaxy S23, S23 Plus ve S23 Ultra Türkiye fiyatları açıklandı!

S22 sattı çünkü ucuzdu. Bu iPhone ile aynı fiyatta neredeyse. Türkiye şartlarında satmak istiyorsa fiyat indirecekler.
S22 sattı çünkü 11 ile aynı fiyattaydı ve 11'den çok daha iyi bir cihazdı.
S23'de satar çünkü 12 ile aynı fiyatta ve 12'den çok daha üstün bir cihaz.
Fiyatlar normal eğer üst seviye telefon almak istiyorsanız ödemeniz gereken miktarlar belli ayrıca bence 14'den bile daha üstün bir telefon.

İşletim sistemi gayet iyi bir şekilde çalışıyor.
Eğer üst seviye bir Samsung cihazı kullanıyorsanız güncel Android sürümleri ile telefonda akıyorsunuz.

Saf Android haricinde hiçbir dağıtım stabil çalışamıyor maalesef. One UI hâlâ çok geride IOS'a göre. Pixel serisi satılsa keşke burada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Saf Android haricinde hiçbir dağıtım stabil çalışamıyor maalesef. One UI hâlâ çok geride IOS'a göre. Pixel serisi satılsa keşke burada.
Şahsen ben hiç sıkıntı yaşamadan kullanıyorum.
Samsung tarafında S20 üstüne sahip olup güncellemeleri yapınca sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum.

İşletim sistemi gayet iyi bir şekilde çalışıyor.
Eğer üst seviye bir Samsung cihazı kullanıyorsanız güncel Android sürümleri ile telefonda akıyorsunuz.
Yorumumu anladığınızı düşünmüyorum. Bahsettiğim şey, 6 GB RAM'li rakip telefon ile 12 GB RAM'li telefonun kafa kafaya olması. Tek fark ise yazılım. Android tarafında amiral gemisi telefon üreten markalar, rakipleriyle kafa kafaya model yapmak için donanıma (RAM, İşlemci) gibi parçalara daha fazla yatırım yapıyor. Bence böyle olmamalı.

İşletim sistemi konusunda da gerideler. Yakın zamanda S20+ kullanmıştım. Telefonun menüsünde kasmalar meydana geliyordu ve şarjı hızlı bitiyordu.

Yorumumu anladığınızı düşünmüyorum. Bahsettiğim şey, 6 GB RAM'li rakip telefon ile 12 GB RAM'li telefonun kafa kafaya olması. Tek fark ise yazılım. Android tarafında amiral gemisi telefon üreten markalar, rakipleriyle kafa kafaya model yapmak için donanıma (RAM, işlemci) gibi parçalara daha fazla yatırım yapıyor. Bence böyle olmamalı.

Hocam her markanın kusuru var ancak dediğiniz olaya gelecek olursak iPhone 6 GB RAM ile yapıyor diyorsunuz doğrudur yapıyor ancak Samsung için bu eksi bir olay değil onlar da çözüm olarak 8 GB RAM koyuyor ve konu sıkıntısız bir şekilde kapanıyor.
Android tarafı hakkında konuşmuyorum sadece Samsung özelinde konuşuyorum bilginize.

Beklediğim bir telefondu fakat beklentilerimi karşılamadı. S10+ ile yola devam.

Daha iyi gelebilirdi en azından tasarımsal olarak bir iki fark yapsalarmış iyiymiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1654831

Samsung Galaxy S23 fiyat listesi

• Galaxy S23 128 GB – 24999TL.

• Galaxy S23 256 GB – 25999TL.
Samsung Galaxy S23 Plus fiyat listesi

• Galaxy S23 Plus 256 GB – 32999TL.
Samsung Galaxy S23 Ultra fiyat listesi

• Galaxy S23 Ultra 8GB/256GB – 40999TL.

• Galaxy S23 Ultra 12GB/512GB – 43999TL.

• Galaxy S23 Ultra 12GB/1TB – 48999TL. Yorum:

1987 model şahin 131 fiyatına telefon almak şahlanış 2023 şimdi sinemlarda!​

S23 Ultranın fiyatı şaka gibi. 40k ve üzeri para veren çoğu insan IPhone'u tercih eder.

Geri
Yukarı