Samsung Galaxy S24 Serisi Kılıfları Sızdırıldı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Samsung Galaxy S24 Serisi Kılıf

Samsung Galaxy S24 serisinin Ocak ayında düzenlenecek Unpacked etkinliğinde tanıtılmasını bekliyoruz. Bu tanıtımdan önce serinin koruyucu kılıfları ünlü sızıntı uzmanı Ice Universe tarafından sızdırıldı. Görüntülere bakıldığında şirketin Galaxy S24 serisi telefonlarında önceki modellerine kıyasla kayda değer bir değişiklik yapmayacağını görüyoruz. Başka bir deyişle Samsung Galaxy S24 serisi, S23 serisi ile benzer tasarım öğelerine sahip olacak. […]

Devamı: Samsung Galaxy S24 Serisi Kılıfları Sızdırıldı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

S22'deki kamera adası geri gelmiş gibi gözüküyor. :/

Eki Görüntüle 2000113
Samsung Galaxy S24 serisinin ocak ayında düzenlenecek unpacked etkinliğinde tanıtılmasını bekliyoruz. Bu tanıtımdan önce serinin koruyucu kılıfları ünlü sızıntı uzmanı ıce universe tarafından sızdırıldı. Görüntülere bakıldığında şirketin Galaxy S24 serisi telefonlarında önceki modellerine kıyasla kayda değer bir değişiklik yapmayacağını görüyoruz. Başka bir deyişle Samsung Galaxy S24 serisi, S23 serisi ile benzer tasarım öğelerine sahip olacak. […]

Devamı: Samsung Galaxy S24 Serisi Kılıfları Sızdırıldı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Kamera takım adaları hayırlı olsun 😅 😅

Evet arkadaşın dediği gibi kamera adası geri dönüyor. Sensör değişmeden bu hale geldiyse, baya' tepki alır.
Mercek elemanları da gelişmiş olabilir odak uzunluğu anlamında bu yüzden böyle bir tasarım ihtiyacı doğmuş olabilir ama şu örümcek kafası gibi kamera sistemlerini bırakıp adam akıllı bir sensör, diyafram ve optik zoom yapacak kamera sistemi kursalar keşke yada 10 sene sonra S4 zoom gibi özel bir cihaz sürseler S24 Zoom olabilir ismi :D

Berbat.

Zaten berbattı artık iyice berbat.

2016 öncesi Samsung' u dersen bende berbat derdim hatta televizyonumun ve telefonumun ekranı yanmıştı samsung' du. Fotoğraf makinesi almıştım o aralar makinede üretiyorlardı ama çöp diyebilirim onun da teker bozuldu sonra işlemci yandı falan ama note 7 gibi patlayıcıdan sonra düzelttiler kendileri şirkete cok büyük zararı oldu telefonun.
Son 7-8 senedir kronik anlamda sorunlara vs. önem veriyorlar. Ben yine kolay kolay tercih etmem bana bu kadar zararlarında sonra ama yiğidi öldür hakkını yeme demişler.
Şuanda diğer serilerine falan berbat dersen ne bileyim tasarımları kötü olabilir, panelleri genelde seviyesinde ki cihazlara göre biraz niteliksiz olabiliyor gibi anlarım da S serisi prime serisidir Samsung' un Android diyinca akla ilk gelen şey Samsung' un S serileri oluyor.

Geri
Yukarı