Samsung Galaxy S24 Ultra Kamera Özellikleri Ortaya Çıktı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Samsung Galaxy S24 Ultra

Güvenilir bir sızıntı uzmanı olan Ice Universe, gelecek yıl tanıtılacak Samsung Galaxy S24 Ultra modelinin 3x yakınlaştırmalı 50 megapiksellik telefoto kameraya sahip olacağını ve 1/2.52″ sensör kullanacağını iddia etti. Bu sensörle Samsung’un 5x zoom görüntü kalitesi elde etmesi bekleniyor. Ayrıca şirketin 200 megapiksellik ana kamera ve 12 megapiksellik selfie kamerası gibi S23 Ultra‘daki 10MP 10x […]

Devamı: Samsung Galaxy S24 Ultra Kamera Özellikleri Ortaya Çıktı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Telefonlara 3-4 kamera koyup ana kamera hariç kalitesi kötü olacağına ana kameranın çevresine takılabilir lens geliştirip makro, geniş açı, zoom gibi lensleri yanında verseler çok güzel olur gibi geliyor bana. Hadi amiral gemisi ana modelinde yapma, ama ne bileyim FE modellerinde falan bi dene yani böyle farklı şeyleri. Fotoğraflarını telefon ile çekmeyi sevenler için güzel olur diye düşünüyorum.

Exynos iyi bir işlemci her yerde bu ısınma sorununu yazmayin güncelleme ile çözülür gider koskoca Samsung'u bunu bilmiyor mu?
Chip’in dokumu les olduktan sonra guncelleme ile frekans kisip isinma sorununu cozmeleri ne yazar? Evet Samsung chip uretmesini bilmiyor, gectigimiz sene Samsung’un chip ureten alt firmasinin CEO’su degisti ve bayagi yatirim yaptilar, son urettikleri Exynos 1380 haric hepsinin guc tuketimleri nedeniyle overheating sorunu var. Eskiden bu 11-12 Watt’in hakkini verip GPU’da ve coklu cekirdekli de Snapdragon ve Apple A rakiplerini geciyordu. Simdi ise buyuk bir verimsizlik var, gorecegiz, Exynos 2400’den beklentim yuksek.

Chip'in dokumu les olduktan sonra guncelleme ile frekans kisip isinma sorununu cozmeleri ne yazar? Evet Samsung chip uretmesini bilmiyor, gectigimiz sene Samsung'un chip ureten alt firmasinin CEO'su degisti ve bayagi yatirim yaptilar, son urettikleri Exynos 1380 haric hepsinin guc tuketimleri nedeniyle overheating sorunu var. Eskiden bu 11-12 Watt'in hakkini verip GPU'da ve coklu cekirdekli de Snapdragon ve Apple'a rakiplerini geciyordu. Simdi ise buyuk bir verimsizlik var, gorecegiz, Exynos 2400'den beklentim yuksek.

Güncelleme ilemin seviyeye iner bende SD732g var cihaz 120Hz de sürekli sıcak çalışıyor, yani bu Exynos'a özel değil, eski cihazim da Note5 de Exynos vardı kaç yil hiç kasmadi seri cihazdi ama onda da biraz ısı vardi kasadan kaynakli bence biraz da alüminyum ve polimer camdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı