Samsung Galaxy S4 4.4.2 KITKAT Yayınlandı ! [OTA]

PcKologX

Kilopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sonunda işte beklediğim yatmadan önce ya bir bakayım dedim ve şok Samsung Galaxy S4 [I9500] herkese hayırlı uğurlu olsun cihazım orijinal mağazadan alınma :D

Samsung'lu olmak demek her zaman bir adım önde bulunmaktır ;)

wbmyXn.png

xB38lv.png
KPmQXN.png

eQmQbk.png

FOTOĞRAF SİLİNMİŞTİR

Ram kesinlikle stabil görüntü kalitesi ve yazıların kalitesi kesinlikte tavan yapmış ve en büyük sorundu TOUCHWIZ ama o sorundan eser kalkmamış hem onu çözüp süper efektler eklemişler birde:) 
eooEbm.png

Yeni dosya sistemi;

KPmQy9.png
x90Gnk.png

Şurası nasıl olmuş diye sorunuz varsa screenshot alıp atabilirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
O kadar merakla bekledğimiz güncelleme geldi ama hiç bir değişiklik olmadı. Sadece üst bildirimler bayazladı.. Performansın artıığı söyleniyo ama az bişeyde görsel değişiklik yapılabilirdi veya herhangi bir program eklenebilirdi....

Güncellemeyi yaptıktan sonra indirdiğin şeyler silindi mi ?

Sadece klasör yaptığim dosyalar dışarı çıktı oda bazı simgelerin şekli güncellendiği için, hiç bir program silinmedi aksine gameloft uygulaması geldi :D 
Performansı nasıl ? En çok merak ettiğim konulardan birisi de :)

Touchwiz kesinlikle uçmuş hatta yeni effectler eklenmiş paneller bildirim paneli saydam olmuş performans kesinlikle artmış hatta antutudan 26000 alıyordum 28745 aldım 
O kadar merakla bekledğimiz güncelleme geldi ama hiç bir değişiklik olmadı. Sadece üst bildirimler bayazladı.. Performansın artıığı söyleniyo ama az bişeyde görsel değişiklik yapılabilirdi veya herhangi bir program eklenebilirdi....

1-Türkçe kurallara uyalım
2- Kulaktan dolma bilgilere inanmayın
3-435MB lık güncelleme hiç bir şey yapmaz mı spam yapmayın !

Elinize alıp görmeden yorum yapmayın.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı