Samsung Galaxy S5 vs Samsung Galaxy Alpha

A.Çağrı

Hectopat
Daha fazla  
Babam kendisine bu 2 telefondan birini alacak . Özellik ve dış görünüşü bakımından değerlendirecek olursak hangisi diğerinden üstün olur?

Alpha daha iyi görünüş olarak, çünkü metal kasası falan var. Ben zaten şimdi onu kullanıyorum, ele avuca tam sığıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alpha daha iyi görünüş olarak, çünkü metal kasası falan var. Ben zaten şimdi onu kullanıyorum, ele avuca tam sığıyor.
Aynen metal kasası olmasa direk s5 al diyeceğim ama Alpha dış görünüşü daha iyi, öte yandan s5 kamerası ve işlemcisi daha iyi , bir siteden karşılaştırmaya baktığıma göre.

Son düzenleyen: Moderatör:
Galaxy Alpha şuan için daha alınabilir bir cihaz. Bir çok konuda iyileştirilmeler yapılmış. Ayrıca 720p ekran, performans konusunda Alpha'ya artı sağlıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Alpha'nın genel olarak günlük kullanımda daha performanslı olduğu bariz bir şekilde ortada.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı