Samsung Galaxy S6 Edge ucuzlar mı ?

Elbette her telefon gibi, yeni modeller piyasaya sürüldükçe fiyatlarda oynamalar olacaktır. Fakat şu kadar düşer demek zor. 300-500 lira falan düşer diye bekleme ama.
Bir de ben de ithalatçı firma garantili ürün kullandığım için söylüyorum. Satın alırken ince ele sık doku. Hangi ülkeden ihtal edildiğine bak. Ve tabi ki distürbitör garantili ürünlerle asla aynı zamanda güncelleme alamazsın bunu da unutma. Ve elbette ki olur da ürünün bozulursa kendini her şeye hazırla. :) Karşında bir muhattap bulamama ihtimalin her zaman mevcut. Genellikle de "kullanıcı hatası" yaftasıyla kabahati sizin üzerinize atma ihtimalleri kuvvetle muhtemeldir. Yani telefonun bozulmasın diye dua etmekten başka çaren kalmaz ve uzun lafın kısası ben şahsen ithalatçı firma garantili telefonları önermem.

İşte sorun da burada bu yüzden aradaki fiyat farklarından dolayı ithalat garantili almak bana göre daha doğru, tercih meselesi. Telefon aldığın zaman telefonun kronik bir sorunu yoksa kolay kolay sorun çıkarmaz zaten. En büyük genel de ekran kırılmaları falan.

Yani aslında S6 ile S6 Edge arasında neredeyse hiç bir fark yok ama işte yanları yüzünden S6 Edge istiyorum ama o zamanki ailemin maddi durumuna bağlı şu an icralarla felan baş ediyoruz. Artık Haziran ola hayrola :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı