Samsung Galaxy S6 İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı!

Samsung Galaxy S6 için yeni güncelleme yayınlandı. 235 MB boyutunda bir dosya. Note 5 ve S6 Edge+'taki arayüz güncellemesi diyebiliriz, "canlı yayın" özelliği de geliyor. Yüklenmesi yaklaşık 10 dakika sürüyor. Güncellemeden sonra cihazda ısınma olabilir. Ancak herhangi bir hantallaşma vs bi durum olmadı.

RAM kullanımı daha da iyileştirilmiş. Temizlendiği halde %65'e düşen kullanım, şu an 57'ye kadar düşüyor.

Güncelleme ayrıntıları:

Yeni arayüzden görüntüler:

Güncelleme ile birkaç bloatware geliyor. Devre dışı bırakılabiliyor.

Liste:
  • Excel
  • Samsung Gear
  • PowerPoint
  • Word
  • Deezer
  • Galaxy Oyun

@brk35 @Mert @Kosinüs

Merhaba Furkan Bey şuana kadar S6 keşke almasaydım veya pişman olduğunuz bir nokta oldu mu ? Çünkü bende LG 4 var ve pek memnun değilim hemen satıp S6 almak istiyorum da. Bir yorumunuzu alayım dedim.

Merhaba Furkan Bey. Şu ana kadar S6 keşke almasaydım veya pişman olduğunuz bir nokta oldu mu ? Çünkü bende LG G4 var ve pek memnun değilim hemen satıp S6 almak istiyorum da. Bir yorumunuzu alayım dedim.
S6 aldığım için pişman olduğum nokta yok diyebilirim. Yazılım konusunda Samsung gerçekten ilerleme kaydetmiş. 2-3 gün önce yurtdışında dağıtımı başlayan güncelleme bugün bize de geldi. Telefonun "home tuşu" kalitesiz biraz. Üstü kolay çiziliyor ve hemen hemen herkeste sallanma sorunu var. Tabii bu da pişmanım anlamına gelmez. İmzandam detaylı incelemeyi bulabilirsin. Benim kriterlerime göre S6, G4'e çok daha ağır basıyor.

Merhaba Furkan Bey şuana kadar S6 keşke almasaydım veya pişman olduğunuz bir nokta oldu mu ? Çünkü bende LG 4 var ve pek memnun değilim hemen satıp S6 almak istiyorum da. Bir yorumunuzu alayım dedim.

Kesinlikle S6 daha iyi. Ben S6'yı ilk çıktığı gün aldım. O zaman LG G4 yoktu fakat G4 çıkınca keşke bundan alsaydım dedim. Ta ki 1 hafta öncesine kadar. LG G4 ve S6'yı karşılaştırma imkanım oldu. LG G4 kamerası sadece kağıt üstünde daha iyi fakat S6 özellikle karanlıkta, güneşli ortamlarda resim çekerken daha iyi. Arayüz S6'ya göre daha ağır. S6'nın kullanım kolaylığı, sadeliği G4'te yok. S6 her yönden daha iyi. S6 almanızı tavsiye ederim. Gelen güncelleme gerçekten çok iyi oldu. Samsıng'tan böyle bir şey beklemiyordum. Sağlam bir yazılım desteği olduğunu görmüş olduk.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…