Samsung Galaxy S7 Edge Alınır mı?

ndkandr

Kilopat
Daha fazla  
Oyun oynayan birisi değilim. Sosyal medya da çok kullanmıyorum. Ama video ve fotoğraf çekiyorum. Bir de görünümü hoşuma gitti. Bu telefonu almak mantıklı mı sizce? Sonuçta 3 sene geçmiş. Ya da başka önereceğiniz bu fiyat bandında cihazlar var mı?

3 sene önce satın aldım ve hala kullanıyorum, oyun yönünden beklentin yok ama oyun konusunda da hala başarılı. Telefonumun performansından hala çok memnunum ancak gerçekçi olmak gerekirse 2019'un ortasına gelmişken bu kadar eski bir telefonu almak hiç de mantıklı değil. Piyasayı takip etmediğim için alternatif önermem sağlıklı olmaz ancak S7 edge bu saatten sonra alınmaz.

Bence s7 edge 2019 da alınabilir bir telefon değil. Ben şuan 1800 tl ye sıfır olarak aldığım Xiaomi Note 7'yi kullanıyorum ve telefon aşırı başarılı çift kamera hemde 48 mp 4 gb ram oyun konusuna da değinirsek pubg mobile high ayarlarda destekleniyor ve akıyor. Fiyatı da siteden siteye değişiyor en düşük 1500 tl ama ikinci eli ne kadar olur bilmiyorum. Eğer fotoğraf çekecek iseniz çift ön arka portre moduna sahip. Buradan karşılaşmaya buradan bakabilirsin.

Bence s7 edge 2019 da alınabilir bir telefon değil. Ben şuan 1800 tl ye sıfır olarak aldığım Xiaomi Note 7'yi kullanıyorum ve telefon aşırı başarılı çift kamera hemde 48 mp 4 gb ram oyun konusuna da değinirsek pubg mobile high ayarlarda destekleniyor ve akıyor. Fiyatı da siteden siteye değişiyor en düşük 1500 tl ama ikinci eli ne kadar olur bilmiyorum. Eğer fotoğraf çekecek iseniz çift ön arka portre moduna sahip. Buradan karşılaşmaya buradan bakabilirsin.
Fotoğrafları gayet iyi. Ama video performansını hiç beğenmedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı