Samsung Galaxy Tab 3 SM-T210 için Custom ROM önerisi

İstememeyi bırakın eğleniyorum hocam yapacak bir şeyim yok zaten, sıkılıyorum evde. Seve seve yardımcı olurum sonuna kadar.
İstemeseydim çoktan yazmayı bırakmıştım zaten

Ee niye bıraktın?

İfadeler: 202
Konu sahibi yazmayı bıraktığında bende yazmayı bıraktım. Ne yapsaydım? Konu sahibi cevap verseydi devam ederdim yardım etmeye.

Boş ver konu sahibini bu tablete niye kimse ROM yapmamış ya, işin komiği konuya attığın tüm ROM'ları denedim yav onlarda olmuyor haha küçük kardeşim video izlesin diye çabalıyorum ama yok olmuyor.

Boş ver konu sahibini bu tablete niye kimse ROM yapmamış ya, işin komiği konuya attığın tüm ROM'ları denedim yav onlarda olmuyor haha küçük kardeşim video izlesin diye çabalıyorum ama yok olmuyor.

Tablete uygun ROM yok evet, bende bir acemilik yapıp yanlış ROM dosyalarını atmışım ve "boş ver konu sahibini" ne alaka?

Evet yanlış dosya galiba. 3.0.0.0 kalsın LineageOS ROM buluyorum o zaman.
Bulamazsam LTE modelinin rom'unu yükleriz. Benim tabletim'de LTE değildi LTE rom'u attım sıkıntı çıkmadı.
selamlar.Kullandığınız rom dosyasına banada atar mısınız lütfen?

Galaxy Tab 3 Lite (SM-T113)
Benim tabletime kurduğum ROM'un çalışma ihtimali yok ama sizin tabletinizin LTE versiyonunun ROM'unun çalışma ihtimali var.

Bir şey soracağım aynı tablet bende vardı ben LineageOS 17 kurmuştum belki sizde de olur.

Sm T111 için deneyen var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…