Samsung Galaxy Tab A7 Lite nasıldır?

ZesuN

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bu tabletin 3GB RAM ve 32 GB hafızalı modelini almayı düşünüyorum. Sizce bu tablet nasıldır? Tableti küçük kardeşim için alacağım kendisi devamlı telefona oyun indiriyor kasma takılma vs. yaşar mı?

Bu tabletin 3GB RAM ve 32 GB hafızalı modelini almayı düşünüyorum. Sizce bu tablet nasıldır? Tableti küçük kardeşim için alacağım kendisi devamlı telefona oyun indiriyor kasma takılma vs. yaşar mı?

Bence yaşayabilir. Sonuçta 3 GB RAM ve 32 GB hafıza gunumuz icin yetersiz. En az 4 GB RAM + 64 GB veya 128 GB depolama hafızalı tablet oneririm. Bütçe nedir?

Bence yaşayabilir. Sonuçta 3 GB RAM ve 32 GB hafıza gunumuz icin yetersiz. En az 4 GB RAM + 64 GB veya 128 GB depolama hafızalı tablet oneririm. Bütçe nedir?

Hocam bütçem maalesef çok yukarıda değil. Bu fiyatlara yakın tablet arıyorum. 1800-2400 arası olsa iyi.

Hocam PUBG Mobile gibi oyunlar için değil zaten. YouTube'da Google da takılır bir de Brawl Stars bir de birkaç indie oyun indirir öyle.

Bende de bu tabletten var 2 yıl oldu alalı. Depolama sıkıntı çıkarıyor illa 32 GB alacaksanız SD kartta alın.

Kasma donma vs. sorun yaşıyor musun hocam?

Ben aldım gerekli herşey hariç diğerlerini ya sildim yada devredışı bıraktım.
Gayet iyi kullanıyorum ama illa 3gb ram olduğu belli oluyor 2-3 uygulama açılınca.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı