Samsung Galaxy Tab A8 alınır mı?

Ekranını hiç beğenmedim, TFT ekran ve renklerde garip bir solukluk var. İşlemci de Unisoc diye bir şey, bari Snapdragon SD680 falan olsaydı. Önceki seride SD662'ydi. IPS ekranlı Lenovo'lara bakılabilir bence.

Ekranını hiç beğenmedim, TFT ekran ve renklerde garip bir solukluk var. İşlemci de Unisoc diye bir şey, bari Snapdragon SD680 falan olsaydı. Önceki seride SD662'ydi. IPS ekranlı Lenovo'lara bakılabilir bence.
Benim arkadaşım kullanıyor memnun değil kasıyor diyor sürekli içinde uygulama filan yok

Batarya: 7040 mAh olarak gozuken bataryası cidden efsane işlere el atıyor tam dolu halinde oyun icinde beni PUBG'de 5-6 saat götürdüğü oluyor kutusundan çıkan şarj adaptörü ve kablosu ile dolduruyorum çok uzun sürüyor dolmasi 3-4 saati falan buluyor.

İşlemci: İşlemci kısmında ayni fiyatta yer alan tabletlerden daha iyi olduğunu soyleyebilirim PUBG Mobile akıcı 45 dengeli 45 HD 30 var ve sunduğu değerleri yerine getiriyor FIFA Mobile de ise orta 60 FPS alabiliyorsunuz maçlarda rakibinizin interneti ve sizin internetiniz kötü ise droplar ve kasmalar meydana geliyor Minecraft da 60 FPS veriyor gayet akıcı değerler.

Ekran: Ekran kisminda beni üzmedi klasik Samsung kalitesi 1080p video oynatıyor TFT LCD ekran işte ne beklersin ki 60Hz

İşletim sistemi: Samsung'un One 5.1 yüklü ve Android 13 var cidden harika bir işletim sistemi kasma donma vs yaşamadım şu ana kadar efsane yani bir de yakında Android 14 gelecek off tadından yenmez.

Kamera: Çok güzel diyemem ama orta segment iyi işler çıkartabilir artı olarak cihazda yüz tanıma var gayet hızlı çalışıyor bu zamana kadar hiç sorun yaşamadım yüz taramasında ön kamera: 5 MP 1080p 30FPS arka kamera 8 MP 1080p 30 FPS ayrıca QR kod tarayıcısı da var

Günün sonunda cihaz iyi işlere imza atıyor 8-9 yaşınızda çocuğunuz var ise alip verin eline oyun oynasin video izlesin malum laptop fiyatlari çok arttı dizi izlemek PowerPoint'te sunum hazırlamak icin en iyi cihazlardan biri artı olarak cihazda OTG desteği var klavye mouse bağlayarak oyun veya iş yapabilirsiniz cihazdan memnunum soracağınız soru olursa elimden geldiği kadar yardımcı olacağım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231114_104546_Chrome.jpg
    Screenshot_20231114_104546_Chrome.jpg
    69,3 KB · Görüntüleme: 11

Yeni konular

Geri
Yukarı