Samsung Galaxy Tab A8 için uygun kalem önerisi

salih123456789

Decapat
Daha fazla  
Başlıkta olduğu gibi Samsung Galaxy Tab A8 için kalem arıyorum. Yani bu tabletin yeni nesil kalemler için uyumluluğu var mıdır? Stylus pen gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben kendime bu kalemden alacağım. Bende de Tab A avr, s pen desteklemiyor. Ama bunu eldiven ile kullanabilirsiniz sadece.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230901-104617_Trendyol.jpg
    Screenshot_20230901-104617_Trendyol.jpg
    50 KB · Görüntüleme: 75
Amazon.com.tr
Yorumları harikaydı, elime A8 ulaşmadı şuan ama kalemi sipariş ettim. Palm rejection eldiveni kullanmanız lazım onu da belirteyim eğer rahat durmak istiyorsanız.
Tabletinizde palm rejection olmadığı için çizim eldiveni kullanarak elinizi ekrana dayayabilirsiniz.
Hocam var mıdır öneriniz? Her çizim eldiveni dokunmatik engelleyici özelliğe sahip mi?

Engeller hocam. Tutuş şekliniz çok anormal değilse işe yarar. Ben çizim eldiveni yerine parmaksız eldivenimi serçe ve yüzük parmaklarımı içeri alarak kullanıyorum, o da işe yarıyor. Bu örme gibi olan eldivenler bgibi kumaşı olan şeyler engelliyor.

Amazon.com.tr
Yorumları harikaydı, elime A8 ulaşmadı şuan ama kalemi sipariş ettim. Palm rejection eldiveni kullanmanız lazım onu da belirteyim eğer rahat durmak istiyorsanız.

Hocam var mıdır öneriniz? Her çizim eldiveni dokunmatik engelleyici özelliğe sahip mi?
Hocam disk uçlu almasaydınız keşke. Çok çabuk ucu kopuyor.

Engeller hocam. Tutuş şekliniz çok anormal değilse işe yarar. Ben çizim eldiveni yerine parmaksız eldivenimi serçe ve yüzük parmaklarımı içeri alarak kullanıyorum, o da işe yarıyor. Bu örme gibi olan eldivenler bgibi kumaşı olan şeyler engelliyor.

Hocam disk uçlu almasaydınız keşke. Çok çabuk ucu kopuyor.
Sağolun hocam, kutudan baya bi yedek uç çıkıyor bir de yorumları harika olunca aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı