Samsung Galaxy Tab S6 Lite vs iPad 8

MertDengz

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Endüstri Mühendisliği Öğrencisi
Merhabalar oyun oynamak dışında genel işler için kullanacağım bir tablet arayışındayım. S6 Lite de dex özelliği var ve benim için klavye mouse ile kullanmak çok önemli mail yazmak ve Excel kullanmak için. iPad veya iPhone hayatımda hiç kullanmadım zerre bilgim yok. 32 GB depolama alanı yeter bana o problem değil. Kablolu klavye mouse kullanabilir miyim? USB bellek takabilir miyim? Dosya paylaşımı nasıl yapılır? Kullanan tecrübe edinen varsa ve paylaşırsa çok mutlu olurum teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPad kısmında Excel gibi Office uygulamalarını kullanabilirsiniz ama para vermeniz gerekebilir. Depolama alanı da yetmez diyorsunuz zaten fiziksel depolama kesinlikle yüksek olmalı, direkt iPad'i eleyin gözünüzde. Bir verimlilik cihazı olarak kullanacaksanız fiziksel depo 128GB olmalıdır.

Bence Samsung tarafını seçin.

Ipad 7. nesil kullanıyorum otg kablosu ile flash bellek testi yapıp sonuçlarını paylaşırım mouse klavye anca bluetooth ile verimli kullanabilirsiniz. usb bellek bağlamak mümkün fakat ipad tercih etmek her şeyin 2 katını ödemek demektir desem yeridir...

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı