Samsung Galaxy Tab S7 FE alınır mı?

Ben de 7FE'yi öğrenci vergi indirimi ile satın almak için takipteydim ama büyük kasım indirimlerinin bitişiyle tablet bir gecede bin liraya yakın zam aldı. Bursum da aralık başında yattı. 30 Kasım'dan 1 Aralığa geçişin bende yarattığı travmayı anlatamam. Göz boyamak için yapıyorlardır yine iner diye bekledikçe daha da zamlanıyor. 9 gündür bilmediğim indirim kodu var mı vs diye dilenci gibi tüüm sitelerin tüm müşteri hizmetlerine ve satıcılara yazdım.

Sizce tablet aralıkta-yılbaşı indirimiyle 9500 altına iner mi? Verecekleri 1500 lirada gözüm yoktu ama bu fırsatı bir günle kaçırıp bu kadar gereksiz zamlanması ağrıma gidiyor. Her saat fiyatları kontrol etmekten ruh sağlığım günlük düzenim altüst oldu.

Çok ineceğini sanmıyorum bütün sitelerde fiyatı yükselmiş bende az önce Hepsiburada'dan satın aldım ama ben Hepsiburada limitiyle satın aldığım için zaten öğrenci indiriminden faydalanamıyordum o yüzden pahalı olsa da orayı tercih ettim isterseniz yılbaşını bekleyin ama 2023 bitmeden alsanız iyi olur.

Çok ineceğini sanmıyorum bütün sitelerde fiyatı yükselmiş bende az önce Hepsiburada'dan satın aldım ama ben Hepsiburada limitiyle satın aldığım için zaten öğrenci indiriminden faydalanamıyordum o yüzden pahalı olsa da orayı tercih ettim isterseniz yılbaşını bekleyin ama 2023 bitmeden alsanız iyi olur.
bu pazartesi sabahtan itibaren amazon, pazarama ve idefix gibi sitelerde 9500 altına düştü, hemen amazon'a atlayıp aldım 🥹🥹 umarım vergi iadesi kısmında da arıza çıkmaz bir daha bu kadar ineceğini sanmıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı