Samsung Galaxy Watch 4 Classic spor aktivitelerini doğru sayıyor mu?

RoKF0siC

Hectopat
Merhaba. günlük kullanım için Galaxy Watch 4 Classic almayı düşünüyorum, adım sayar doğru ölçüyor mu? Telefondaki adım sayar uygulamalarında.
Telefonu sallayınca adımları sayıyordu. Bu akıllı saat doğru ölçüyor mu? Pil performansı 24 saat orta-yoğun kullanımda yeterli olur mu? Şarj olma süreleri hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

Adımları çoğunlukla doğru ölçüyor; pil, kalp ve stress ölçümü sürekli açıkken 1,5 gün gidiyor;şarj da 1,5-2 saatte doluyor.

Adımları çoğunlukla doğru ölçüyor; pil, kalp ve stress ölçümü sürekli açıkken 1,5 gün gidiyor; şarj da 1, 5-2 saatte doluyor.

Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim bu saate sahipseniz saatten memnun musunuz? Ve öneriyor musunuz?

Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim bu saate sahipseniz saatten memnun musunuz? Ve öneriyor musunuz?
Memnunum güzel bir saat ama kordonu tam oyar değil kenarlar boşlukta kalıyor bir mağazada denemenizi öneririm, yeni bir kordonla çözülür

Memnunum güzel bir saat ama kordonu tam oyar değil kenarlar boşlukta kalıyor bir mağazada denemenizi öneririm, yeni bir kordonla çözülür.

Anladım teşekkür ederim. Son bir sorum olacaktı telefon evdeyken, saat ile dışarıya çıktımda telefonla arama veya mesaj gönder yapabiliyor muyuz?

Aldınız mı watch 4?

Almadıysanız tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…