Samsung J4+ U6 telefona TWRP nasıl kurulur?

velpjx

Femtopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Elimde bayağı eski J415F model Android 9 bir telefon var. Uygun bir ROM atıp telefonu rahatlatmak istiyorum çünkü uzun süre yeni telefon alamayacağım çünkü yeni bilgisayar parçaları alıp sistemi yükselteceğim yavaş yavaş.

Model: Samsung J415F.
Android sürümü: 9
Anabant sürümü: J415FXXU6buc1.

Başka bilgi lazım değil sanırım. Bir de Arch Linux kullanıyorum bu yüzden Windows çözümleriyle gelmezseniz sevinirim.

Not olarak: Hem yapacaklarımı detaylı şekilde anlatsanız hem de dosyaları bulmama yardımcı olsanız çok sevinirim.

Elimde bayağı eski J415F model Android 9 bir telefon var. Uygun bir ROM atıp telefonu rahatlatmak istiyorum çünkü uzun süre yeni telefon alamayacağım çünkü yeni bilgisayar parçaları alıp sistemi yükselteceğim yavaş yavaş.

Model: Samsung J415F.
Android sürümü: 9
Anabant sürümü: J415FXXU6buc1.

Başka bilgi lazım değil sanırım. Bir de Arch Linux kullanıyorum bu yüzden Windows çözümleriyle gelmezseniz sevinirim.

Not olarak: Hem yapacaklarımı detaylı şekilde anlatsanız hem de dosyaları bulmama yardımcı olsanız çok sevinirim.

Windows olmadan bazı şeyleri yapamazsınız.

Son düzenleme:
Windows olmadan hiçbir şey yapamazsınız.

Yanlış bilgiden raporladım. Terminal üzerinden flashlayabiliyoruz yapılacakları Linux'ta ayrıca heimdall gibi uygulamalarla yapılabiliniyor.
Gelip de Windows uygulaması önermesinler diye öyle dedim. Bilgisizce atlamasanız keşke her şeye.

Yanlış bilgiden raporladım. Terminal üzerinden flashlayabiliyoruz yapılacakları Linux'ta ayrıca heimdall gibi uygulamalarla yapılabiliniyor.
Gelip de Windows uygulaması önermesinler diye öyle dedim. Bilgisizce atlamasanız keşke her şeye.
Samsung cihazlara direkt img recovery flashlanmiyor.

Düzenleme : Hocam twrp kuracaksınız sandım kusura bakmayin

Hocam Android 8 dönmeyi düşündünüz mü? Kendim kullanmıştım 2 sene Android 8 daha performanslıydı.
Hocam dediğiniz denenebilir. Ben Samsung tablette sürüm düşürdüm ancak istediğim performansı alamadım.

Sizin bilip bilmediğinizi bilemem :) yanlışımı düzelttiğiniz için teşekkür ederim.
Ne yapmam gerektiğini biliyorum ancak telefon modelime uygun dosya bulamıyorum tek sorun o şu an.
8.1.0 deneyebilirsiniz.
Buyrun stock rom linki :

Yeni konular

Geri
Yukarı