Samsung J5 Prime Hat Problemi Var mı?

Dapn15

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar öncelikle. Samsung J5 Prime almayı planlıyorum. Fakat internette birkaç yoruma denk geldim J5 Prime'da gelen, giden aramalarda seslerin kesikli, parazitli geldiği, Vodafone ile problemler çıkardığı yönünde. Merak ettiğim J5 kullanıp da bu sorunları yaşayan var mıdır, özellikle Vodafone'lu olan kullanıcılar var ise çok minnettar olurum tecrübelerini paylaşırlarsa. Bunun dışında da genel problemleri var ise elbette duymak isterim. Kullanım amacım çok basit şeyler yani oynamak gibi şeyler dahil değil. 5.0" olması, distribütör garantili olması ve kullanım alışkanlığından ötürü Samsung seçmiş bulundum açıkçası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben J7 (2015) kullanıyorum, hattım'da vodafone. İlk olarak herhangi bir ses kesik gelme sorunu yada parazitlenme gibi bir sorunla karşılaşmadım. Şebeke çekmiyordur. Samsung J ve A serilerinde genel bir sorun olarak cihazı 5-8 gün arası yeniden başlatılmadan kullanılırsa arama yapmıyor. Çözümü ise telefonu yeniden başlatmak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anladım hocam saolun yanıtınız için. Verdim sipariş bugün elimde olur büyük ihtimal uzun vadede yazarım herhangi bir sorun olup olmadığını en azından başka almayı düşünenler için bir fikir olur.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı