Samsung J7 2016 Google hesap şifresini unuttum

RuhumunRuhu

Decapat
Arkadaşlar Samsung J7 2016 model telefon var elimde. Cihazı sıfırlamak istiyorum ama benden Samsung bilgilerini istiyor. Samsung hesap bilgileri de, bağlı olduğu mail bilgilerini de unuttum. Cihazı başka türlü nasıl fabrika ayarlarına döndürebilirim?

Son düzenleme:
Bu video sana yardımcı olacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video sana yardımcı olacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Başlığı yanlış yazmışım hocam benim mesele cihazı sıfırlayamamak. Samsung account istiyor bunun için.

Başlığı yanlış yazmışım hocam benim mesele cihazı sıfırlayamamak. Samsung account istiyor bunun için.

Hocam cihazdan şifresini bilmediğin Google hesabı varsa kaldır yoksa direkt videodaki adımları yap.

Arkadaşlar Samsung J7 2016 model telefon var elimde. Cihazı sıfırlamak istiyorum ama benden Samsung bilgilerini istiyor. Samsung hesap bilgileri de, bağlı olduğu mail bilgilerini de unuttum. Cihazı başka türlü nasıl fabrika ayarlarına döndürebilirim?
Dostum telefonu sıfırladın mı?

Telefonu sıfırladım arkadaşlar.

Bu adımları uyguladım.

Telefonu sıfırladım arkadaşlar.

Bu adımları uyguladım.
Dostum aslında sana şunu soracaktım. Bende de aynı telefon var, telefonu formatladıktan sonra samsung klavyeden Türkçe dil seçeneği gitti. Sende de böyle bir durum yaşandı mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı