Samsung J7 Bootloader kilidi var mı?

xGhostx

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle hepinize merhaba iyi günler iyi akşamlar iyi geceler. Samsung Galaxy J7 Gold Android 6.0.1 telefonum var, Recovery'ye giriyorum reboot Bootloader seçeneği var basıyorum telefon yükleme modunda başlayacağına normal olarak açılıyor download moda girip fastboot devices yazıyorum telefonu görmüyor bütün driverler her türlü yüklü neyse konu o değil şimdi ayarlarda OEM kilit açma diye bir seçenek var onları açıyorum Bootloader kilidi var mı yok mu bilmiyorum. İnternetten bakıyorum ayarlardan OEM kilidi kapatmayı etkinleştiriyorlar şimdi var mı yok mu bilmiyorum dediğim gibi OEM kilidi kapatmayı etkinleştirip Odin ile TWRP yüklesem bir sorun olur mu? Bu arada download moda girdiğimde frp mi nedir o unlock kapalı off falan yazıyor ben hiçbir şey anlamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
OEM kilit açmayı açık hale getireceksiniz. Sonrasında telefon factory reset isteyebilir.
Fakat yapmak istediğiniz işlem tam olarak nedir anlamadım, söylerseniz buna göre adım atarız.

OEM kilit açmayı açık hale getireceksiniz. Sonrasında telefon factory reset isteyebilir.
Fakat yapmak istediğiniz işlem tam olarak nedir anlamadım, söylerseniz buna göre adım atarız.

Dedim ya işte TWRP yükleyeceğim sistem yedeği alacağım ne olur ne olmaz diye.
Tamam hallettim konu kapanabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı