Samsung J7 Core gelen son guncellemeden sonra ekran surekli açılıp kapaniyor

4K KESİTLER

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Arkadaşlar baslikta belirttigim gibi boyle bir sorun var gelen son guncellemeden sonra telefina bildirim gelince ekran kendini kilitleyip surekli açılıp kapaniyor. Sizde de ayni sorun var mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
J7 Core kullanıyorum fakat bende öyle bir sorun yok.

Güvenlik güncelleştirmesi mi?

Muhtemelen yapmışımdır. Telefonum güncel.

Ekran goruntusu koyar misiniz ayni guncelleme mi?

Screenshot_20210914-105123_Software update.jpg

Ekran goruntusu koyar misiniz ayni guncelleme mi?

Eki Görüntüle 1165489

Sorunun üzerinden bayağı bir geçmiş ama elimde J7 Core cihazı var ve bayağıdır Android sürümü 7'deydi. Bütün güncellemeleri yaptım ve şu anda 1 Haziran 2021 sürümünde. Bu sürüme yükselttikten sonra aynı sorunu yaşamaya ben de başladım. Çözebildiyseniz nasıl çözdünüz?

Sorunun üzerinden bayağı bir geçmiş ama elimde J7 Core cihazı var ve bayağıdır Android sürümü 7'deydi. Bütün güncellemeleri yaptım ve şu anda 1 Haziran 2021 sürümünde. Bu sürüme yükselttikten sonra aynı sorunu yaşamaya ben de başladım. Çözebildiyseniz nasıl çözdünüz?

Maalesef kesin bir çözümü yok bende sorun Twitter'den bildirim gelince oluşuyordu Twitter'in bildirimlerini komple kapatmak zorunda kaldım başka türlü düzelmedi şu an pek olmuyor nadiren oluyor.

Evet sanırım bildirimler tetikliyor gibi ama tam emin değilim. Format atmayı denediniz mi? Ona göre boşa denemeyeyim ben de.

Denedim olmuyor bildirimlerden oluyor.

@ulaslan0 sorunu Twitter uygulamasının bildirimleri tetikliyor Twitter kullanıyorsan bildirimlerini kapat o güncelleme buglu Samsung da desteği kestiğinden artık ilgilenmiyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı