Samsung Keyboard vs Gboard

İşletim sistemi
Android

lWhyMachineS

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iki klavye arasında gidip geliyorum, sizce hangi klavyeyi kullanmamı önerirsiniz? Telefonumdaki Samsung'un stok emojisini sevmediğim için yeni emoji paketi yükledim ve bazı yeni emojiler de ekleniyor Gboard'da bu emojileri kullanabilirken Samsung Klavye de bu emojileri göremiyorum bu yönden Gboard'a gidiyorum, bazen de aman ne olacak deyip Samsung Keyboard'a geçiyorum, sizce hangi klavyeyi kullanmalıyım neden?

Eğer Android 8.1 üstündeyseniz bence her türlü Samsung klavye. Çünkü bana tuşları basma hissiyatı ve sadeliği yetiyor.(Android 8 kullanıyorum yine Samsung klavye)

Samsung çünkü harflerine bastığımı resmen hissediyorum.

Hangisini seviyorsan onu kullanmalısın. Mesela benim için düzgün kelime söyleyebilmesi en önemlisi. Hem Türkçe hem İngilizce kullanıyorum. Bu alanda gözlemlediğim kadarıyla Samsung Keybord, Gboard ve SwiftKey arasında en iyisi SwiftKey.
Elimde olsa Xperia Keyboard kullanırdım. Dördünün arasında bence en iyisi o.

Hangisini seviyorsan onu kullanmalısın. Mesela benim için düzgün kelime söyleyebilmesi en önemlisi. Hem Türkçe hem İngilizce kullanıyorum. Bu alanda gözlemlediğim kadarıyla Samsung Keybord, Gboard ve SwiftKey arasında en iyisi SwiftKey.
Elimde olsa Xperia Keyboard kullanırdım. Dördünün arasında bence en iyisi o.
Gboardı sırf emojiler için kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı