Samsung M31 telefonu satıp iPhone 8 almak mantıklı mı?

Roxie_45

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba, yaklasık 10 aydır kullandıgım Samsung M31 telefonum son 1 aydır takılmaya ve yavaslamaya basladı. Kamerada falan vıdeo cekerken cok kasıyor. Cok fazla oyun oynayan bırısı degılım arada gırıp Clash Royale ve PUBG Mobile oynuyorum ve PUBG de ilk aldıgımda 60 FPS verırken şu an 30 ve civari. Anca pil konusunda bir sıkıntı yok uzun gidiyor şu an 2.ci ellerine baktım 3000 civari satılıyor. Telefonumu satıp 2.ci el iPhone 8 almak mantıklı mıdır?

Galaxy M31'i 3000 e satan olabilir ama alan olacağını sanmıyorum. Geçiş olarak mantıklıdır bence çok ciddi bir yükseltme olur ama ekran boyutu olarak tatmin etmez 8 Plus ile daha iyi olur tabi sana kalmış.

Galaxy M serisi pişmanlıktır.

Galaxy M31'i 3000'e satan olabilir ama alan olacağını sanmıyorum. Geçiş olarak mantıklıdır bence çok ciddi bir yükseltme olur ama ekran boyutu olarak tatmin etmez 8 Plus ile daha iyi olur tabii sana kalmış.

Galaxy m serisi pişmanlıktır.

Dogru soyluyosun pişmanlıktır ekran boyutu konusuna gelırken bu telefondan once iPhone 5 kullanıyordum ve alıskınım kucuk ekrana daha rahat oluyor.

Galaxy M31'i 3000 e satan olabilir ama alan olacağını sanmıyorum. Geçiş olarak mantıklıdır bence çok ciddi bir yükseltme olur ama ekran boyutu olarak tatmin etmez 8 Plus ile daha iyi olur tabi sana kalmış.

Galaxy M serisi pişmanlıktır.
Neden pişmanlık hocam? Nesi kötü yani?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı