Samsung M31s alınır mı?

Hocam ben de telefon bakıyorum M31s mi tavsiye edersiniz yoksa A32 mi?
Hocam M31s diyorum ben. Arka kamera kurulumları aynı ama işlemci, ekran kartı ve ön kamerada daha zayıf. A32'de aynı sensör olmasına rağmen 4K/30 çekim modu kapalı. 25W hızlı şarj desteği de kırpılmış, 15W'a düşürülmüş. Sırf 90 Hz panel için aradaki farka değeceğini düşünmüyorum ben. 1 sene sonra çıkması yüzünden Android 13'ü göreceği kesin ama.

Birde ekranın damla çentik yerine kamera delikli olması daha az rahatsız ediyor.

M31s - A32 - M32 detaylı karşılaştırma için:

Hocam ben de telefon bakıyorum M31s mi tavsiye edersiniz yoksa A32 mi?
A32'yi almanız için şu sebepleri sayabilirim;
  • Daha güncel bir telefon.
  • 90Hz ekrana sahip.
  • Yeni bir telefon olması nedeniyle yüksek ihtimalle daha yüksek Android sürümlerini destekleyecek.
  • Gorilla Glass 5 cam.
  • Daha ucuz.
M31s'i almanız için şu sebepleri sayabilirim;
  • Daha iyi işlemci.
  • Daha iyi kamera.
  • Daha hızlı şarj.
  • Daha yüksek pil kapasitesi.
Neye ihtiyacınız varsa bunlara göre karar verin.
Eğer çok fotoğraf çekmem, sadece instagram postlarına bakarım, maillerime bakarım, müzik dinlerim tarzında bir telefon kullanımınız varsa bence A32 alın.
Ama ben oyun oynarım, sürekli fotoğraf/video çekerim diyorsanız M31s'i alın.

Ayrıca A32 90Hz ekranı nedeniyle günlük kullanımınızda kesinlikle, aşırı derecede kaynak tüketmeyen oyunlarda da daha iyi bir deneyim sunacaktır.

A32'yi almanız için şu sebepleri sayabilirim;
  • Daha güncel bir telefon.
  • 90Hz ekrana sahip.
  • Yeni bir telefon olması nedeniyle yüksek ihtimalle daha yüksek Android sürümlerini destekleyecek.
  • Gorilla glass 5 cam.
  • Daha ucuz.
M31S'i almanız için şu sebepleri sayabilirim;
  • Daha iyi işlemci.
  • Daha iyi kamera.
  • Daha hızlı şarj.
  • Daha yüksek pil kapasitesi.
Neye ihtiyacınız varsa bunlara göre karar verin.
Eğer çok fotoğraf çekmem, sadece Instagram postlarına bakarım, maillerime bakarım, müzik dinlerim tarzında bir telefon kullanımınız varsa bence A32 alın.
Ama ben oyun oynarım, sürekli fotoğraf/video çekerim diyorsanız M31S'i alın.

Ayrıca A32 90Hz ekranı nedeniyle günlük kullanımınızda kesinlikle, aşırı derecede kaynak tüketmeyen oyunlarda da daha iyi bir deneyim sunacaktır.

Teşekkürler A52 aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı