Samsung M33 5G'yi iade edip yeni telefon alınmalı mı?

DarkEmir34

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 1-2 ay önce Samsung M33 5G aldım fakat sanki oyun konusunda yeterli performans veremiyor (tabii ki telefondan üstün oyun performansı beklemiyorum). Sizce 8000 TL'ye başka telefon alabilir miyim ( daha yüksek bir fiyat önermeyin)? Yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Hocam üstün oyun performansı ister iseniz ikinci ele yönelebilirsiniz. Bu bütçede alınacak telefonlar daha iyi olmaz diye düşünüyorum. Belki Redmi Note 10 pro olabilir.
Hocam aslında telefon fiyatına gerçekten çok iyi ama pubg 30 fps durumu benim canımı sıkıyor bunun bir çözümü varmı youtube deki videolar işe yaramıyor (nedense pubg new state 90 fps ve son grafik kalitesinin bir önceki kaliteyi alıyor)

Merhaba arkadaşlar, 1-2 ay önce Samsung M33 5G aldım fakat sanki oyun konusunda yeterli performans veremiyor (tabii ki telefondan üstün oyun performansı beklemiyorum). Sizce 8000 TL'ye başka telefon alabilir miyim ( daha yüksek bir fiyat önermeyin)? Yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Bu bütçeye alabileceğiniz başka telefon yok, 2. El alabilirim derseniz iPhone SE2 alabilirsiniz.

Hocam oyunlar sürekli güncelleniyor bu sene kasmayan telefon 1 veya 2 sezon sonra oynanamaz hale geliyor bende codm oyuncusuyum pocox3Pro 8/256 kullanıyorum.
Hocam siz ne yaptınız bende codm oynuyorum 1-2 6 ay demek bende general mobile gm 20 vardı 3 yıl sorunsuz kullandım (o telefon sayesinde az daha oyunlardan bezecektim)

Bu bütçeye alabileceğiniz başka telefon yok, 2. El alabilirim derseniz iPhone SE2 alabilirsiniz.
Hocam onların boyutları küçük olmasa güzel de

0 olarak daha iyisini bulamazsın. İkinci el S20 FE bak.

Hocam siz ne yaptınız bende codm oynuyorum 1-2 6 ay demek bende General Mobile GM 20 vardı 3 yıl sorunsuz kullandım (o telefon sayesinde az daha oyunlardan bezecektim)

Hocam onların boyutları küçük olmasa güzel de

Evet, boyutları küçük ama performans olarak çok iyi (içinde iPhone 11'de kullanılan A13 bionic çip var.), ve de bu fiyata başka adamakıllı telefon olmadığını düşünürsek bence iyi bir seçenek, yine de size kalmış tabii ki de.

Geri
Yukarı