Samsung mu ViewSonic monitör mü?

Hasan Havaoglu

Hectopat
ViewSonic'in 75 Hz 1ms bir modelini kullandım alalı 7 yıl olmuştu monitörün görüntü kalitesi güzeldi ama malzeme kalitesine ayrı hayran kaldım kaç rage atıp monitörü yumrukladım, kafa attım bir şeyler fırlattım, bir şeyler döküldü ama hala sağlam bir şekilde depoda duruyor şaka bir yana ViewSonic beni üzmedi fakat üzdüğü çok fazla insan var özellikle ghosting olaylarında ve de insanlar servis sıkıntısı çekiyor. Samsung sanırsam daha iyi gibi.

ViewSonic'in 75 Hz 1ms bir modelini kullandım alalı 7 yıl olmuştu monitörün görüntü kalitesi güzeldi ama malzeme kalitesine ayrı hayran kaldım kaç rage atıp monitörü yumrukladım, kafa attım bir şeyler fırlattım, bir şeyler döküldü ama hala sağlam bir şekilde depoda duruyor şaka bir yana ViewSonic beni üzmedi fakat üzdüğü çok fazla insan var özellikle ghosting olaylarında ve de insanlar servis sıkıntısı çekiyor. Samsung sanırsam daha iyi gibi.
Hocam yumruk atma bişeyler atmayı anlarımda kafa ne ya hangi oyun bu kadar rage attırıyor?

Samsung VA monitör kullanıyorum sağ alt ile sol alt çatladı haberin olsun görüntü ve kullanımda bir problem yok ama yine de belirteyim.

LoL olabilir gibi geliyor bana ama bakacağız.

Doğru tahmin 3-4 yıl öncesine kadar İngilizcem de yoktu. Plat 2-elmas 3 arasında o kadar çok gidip geldim ki senelerce burada takıldım. Takıma derdimi de anlatamıyordum kafayı yiyordum. TR'nin zaten hali belli orası gerçekten ruhumu teslim edip Allah'a canımı alması için yalvardığım bir yerdi hal böyle olunca çıldırmamak elde değil. Neyse ki sonunda kendimi kontrol etmeyi öğrendim her neyse Samsung daha iyi olur :D

Yeni konular

Geri
Yukarı