Elektronik Samsung MZ-V7S1T0BW 970 EVO Plus NVMe® M.2 SSD, 1TB 1.476 TL

TR fiyatı 2000 TL civarında olan 1 TB Samsung 970 EVO Plus M.2 SSD.
DRAM var.

1401 TL olarak gözüküyor ama son tutar vergi KDV her şey içinde kapınıza kadar gelecek tutar.
Sipariş Toplamı: 1.476, 95 TL

Hocam SSD alacağım fakat ne zaman biter indirim? Laptop PCI-e-3 olduğundan alabileceğim en mantıklı SSD sanırsam 970 EVO Plus. 1 haftaya bitmezse kesinlikle alırım.

DRAM var.

1401 TL olarak gözüküyor ama son tutar vergi KDV her şey içinde kapınıza kadar gelecek tutar.
Sipariş Toplamı: 1.476, 95 TL

Hocam fiyat 1500 TL kargo ile birlikte

Ben de Prime olduğu için 1476 TL yazıyor.

Büyük ihtimalle bu fiyatlara alırsınız.

Hocam bende de Prime var ve kargo ile birlikte 1503 TL'ye geliyor

ASUS X555LN CORE İ5 4210U 1.7GHZ-8GB RAM-1TB HDD-2GB-15.6"W8 NOTEBOOK ile uyumlu mu ? Eski bir model o yüzden sorma gereği duydum.​

DRAM var.

Sipariş Toplamı: 1.476,95 TL
Aynı ürünle ilgili sanıyorum bu konu birkaç kez açıldı, yanlış anlamayın daha önceki konuları kaçırdığım için en azından burada yaşadığım tecrübemi paylaşmak istiyorum.

28 Haziran tarihinde sipariş verdiğim ürünüm bugün itibariyle maalesef halen Almanya'da depoda bekliyor. Konuyla ilgili çok kez müşteri temsilcileriyle görüştüm ancak 1 aydır ürün elime ulaşmıyor.

Alacak arkadaşlar 1 hafta içerisinde ürünün kargo sürecinde bir gelişme olmazsa iptal etme seçeneğini göz önünde bulundurmalı. Ben 1 aydır mağdurum, yaşadığım sorunu sizler de yaşayın istemem.

Bu mu yoksa MLD yeni çıkan Gen4 mü karar veremedim, bu her hafta indirime giriyor da MLD yakında bitecek sanırım lansman fiyatı. :/

Geri
Yukarı