Samsung Note 2 ekran kalemi algılamıyor

Nick.bulamadim

Kilopat
Arkadaşlar note 2 telefonumun şarj soketi bozulmuştu tamirciye verdim ve bu sefer mikrofonu nu bozdu. Mikrofon için tekrar geri verdim bu seferde s pen çalışmıyor. Daha önce çalışıyordu ama telefonu açıp anakarta falan baktım çıkık soket varmı diye çıkık soket yok. Neden çalışmıyor anlamadım. Kalemde arza olmaması lazım sorun büyük ihtimal telefondan. Kalemi dokunduruyorum dokunmatik hiç tepki vermiyor. Neden kaynaklı olabilir ?

Tamirci derken yetkili servis mi ? Eğer öyleyse telefonu servise yeniden götürüp olayları sinirli bir ses tonuyla anlatmanızı önereceğim.

Telefonun garantisi olmadığı için normal tamirciye vermiştim. Adama çok sinirli olduğum için tekrar geri gitmedim kalemiyaptırırım bu sefer de başka yerini bozar düşüncesiyle. Kendim halletmeye çalışıyorum. Halledemessem de turkcellden bi iphone 5s falan isticem faturaya ek. Ona ne dersiniz turkcellden telefon alınır mı?

Note 2 nin kalemini başka bir note 2 de deneyebilirsin. Başka bir note 2 de çalışırsa sorun telefonda demektir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı