Samsung Note 2 vs Apple?

Beyza Çeliker

Hectopat
Daha fazla  
Sizce uzun vaadede (2-3 senede) samsung note 2 mi applein herhangi bir modeli mi?

Apple'ın her hangi bir modeli derken? Siz İphone 6 ve 6S alırım diyorsanız tabi ki Apple hatta 5S bile olabilir. Yok ben İphone 4 diyorum derseniz ben olsam Note2'yi tercih ederdim.

Note 2 eski bir cihaz... 4s ve 5 rakibi olarak alınabilir, eğer bir Note 3 veya 4 olsaydı 5s ve 6 ile karşılaştırabilirdik.

Apple'ın her hangi bir modeli derken? Siz İphone 6 ve 6S alırım diyorsanız tabi ki Apple hatta 5S bile olabilir. Yok ben İphone 4 diyorum derseniz ben olsam Note2'yi tercih ederdim.
5s veya 6 düşünüyorum

Note 2 eski bir cihaz... 4s ve 5 rakibi olarak alınabilir, eğer bir Note 3 veya 4 olsaydı 5s ve 6 ile karşılaştırabilirdik.
eski veya yeni. benim sorduğum o değil 2-3 senede hangisini daha rahat kullanırım sorum bu

İphone 6 al ve 2 seneden daha fazla çok rahat şekilde arkana bakmadan devam et.

O zaman bu ne biçim bir soru? Note 2 bir model ama Apple bir markadır. Note 2 vs iPhone 4s dersen Note 2 daha iyi derim.

Note 5 = iPhone 6s
Note 4 = iPhone 6
Note 3 = iPhone 5, 5s
Note 2 = iPhone 4, 4s

Bu şekilde rakiplerine ayırdım, ekran boyutu konusunda tartışmasız çok büyük fark var.

Note serisine rakip 6 Plus ve 6s Plus modelidir. Bence 6s Plus seç.

Note 2 cihazıyla Apple'nin hangi cihazını modelini karşılaştırdığına bağlıdır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…