Samsung Note 4 telefon şarj adaptörü önerisi

Berkay4154

Kilopat
Merhaba, arkadaşlar Samsung Note 4 kullanıyorum. Ancak malumunuz ürün eski olduğu için orijinal adaptörünü bulamadım. Acaba güvenilir olarak önerebileceğiniz adaptör var mı?

Umarım orijinaldir. (Öyle demişler ama olumsuz tecrübelerim oldu maalesef) Çok teşekkürler.

Bende garantili yazıyor diye bunu attım. Ama tecrübeliyseniz zaten hemen anlarsınız. İade edin sıkıntı olursa.
Kesin orijinal bunlar var:

Alınabilir. Note 4 için gayet uygun olacaktır. Samsung'un hızlı şarjı "yüksek volt-düşük amper" ile şarj ettiği için diğer firmaların kullandığı şarj aletleri yeterince hızlı şarj etmeyebilir. Bir kere para verip uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bir ürüne benziyor. Bazı sitelerde USB-C, bazılarında USB-A olduğu yazıyor. USB-A ise rahatlıkla kullanabilirsiniz ancak USB-C ise ayrıca USB-A kablo almanız gerekebilir.

Gerçi bunla USB kablo değişip mikro USB ile şarjda edebilirim. Firmaya sorayım ona göre tercih yaparım tekrar teşekkürler.

Elbette yeni gelen kabloyu kullanamazsın. Eski kablonu kullanırsın. Hiçbir sıkıntı olmaz.

Ayrıca Samsung'da Micro USB'li de satılıyormuş:

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı