Samsung Note 5 kendiliğinden geri tuşuna basıyor

Ok4n_Coskun

Hectopat
Yer
Muğla/Fethiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İnternetten çok araştırdım ve söylenenleri deneme fırsatı bulamadım. Ama sorunun neden kaynaklandığını bilmiyordum. Az önce fark ettim ki telefonun Wi-Fi açıldığında geri atmaya başlıyor. Geri tuşunun ışığı da takılı kalıyor aynı zamanda. Bir toz kaçma su kaçma sorunu olmadığını anladım böylelikle. Çözüm öneriniz var mıdır? (Kesin olmadığı sürece sıfırlamayı düşünmüyorum telefonu)

İnternetten çok araştırdım ve söylenenleri deneme fırsatı bulamadım. Ama sorunun neden kaynaklandığını bilmiyordum. Az önce fark ettim ki telefonun Wi-Fi açıldığında geri atmaya başlıyor. Geri tuşunun ışığı da takılı kalıyor aynı zamanda. Bir toz kaçma su kaçma sorunu olmadığını anladım böylelikle. Çözüm öneriniz var mıdır? (Kesin olmadığı sürece sıfırlamayı düşünmüyorum telefonu)
Ekran temiz mi?

Evet sorunu yaşadıktan sonra detaylı birkaç temizleme yaptım. Ama bir şüphem daha var. Geri tuşunun olduğu kısımda (tam köşede) bir çatlak var. Cam hala telefonun üzerinde , yani çatlama da denebilir. Bir parçası baskı yapıyor olabilir mi? Baskı yapıyorsa da telefonun dokunmatiği onu algılar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı