Samsung NP300E5A-S07TR Laptopa Harici Ekran Kartı Takmak

fabest

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar elimde Samsung marka NP300E5A-S07TR model ürünü var.
Sistem olarak;
  • i3 2330M işlemci
  • Nvidia 520MX ekran kartı
  • 8 GB RAM
  • 500 GB harddisk bulunmakta.
Şimdi ben bu cihazda GTA 5 falan rahat oynuyorum en düşük ayarlarda kasma falan yapmadan. Ama daha hareketli BF4, LoL, Knight Online gibi oyunlarda kasmalar yasıyorum. Dedim ki ekran kartını bir tık yükselteyim işlemcinin müsaade ettiği kadar. Harici olarak takmayı düşündüğüm ekran kartı R7 240 model kartı takmayı düşünüyorum.
Sizce bu kart işlemcime ve anakartıma uyumlu çalışır mı? Bu sistemime alabileceğim en güclü kart hangisi olur?
Oyunlardan beklentim full ayar oynamak felan değil, sadece kasmasın donma yapmasın yeter.
Şu anda sistem bilgilerim burada arkadaşlar yardımcı olabilecek varsa cok makbule geçer.
ekrankartı.PNG sistem1.PNG sistem2.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar elimde Samsung marka NP300E5A-S07TR model ürünü var.
Sistem olarak;
  • i3 2330M işlemci
  • Nvidia 520MX ekran kartı
  • 8 GB RAM
  • 500 GB harddisk bulunmakta.
Şimdi ben bu cihazda GTA 5 falan rahat oynuyorum en düşük ayarlarda kasma falan yapmadan. Ama daha hareketli BF4, LoL, Knight Online gibi oyunlarda kasmalar yasıyorum. Dedim ki ekran kartını bir tık yükselteyim işlemcinin müsaade ettiği kadar. Harici olarak takmayı düşündüğüm ekran kartı R7 240 model kartı takmayı düşünüyorum.
Sizce bu kart işlemcime ve anakartıma uyumlu çalışır mı? Bu sistemime alabileceğim en güclü kart hangisi olur?
Oyunlardan beklentim full ayar oynamak felan değil, sadece kasmasın donma yapmasın yeter.
Şu anda sistem bilgilerim burada arkadaşlar yardımcı olabilecek varsa cok makbule geçer.
Eki Görüntüle 266868Eki Görüntüle 266869Eki Görüntüle 266870
Dostum seninki gene iyi,
benimkinin modeli seninkinin S09-TR modeli ki içeriği i5 2450M 2,50GHz 4GB Ram ve 500GB har disk.Benzer ama ben GTA 4 ü oynarken en düşük ayarlarda oynamama rağmen kasıyor.
Gerisini sen düşün...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı