Samsung NP300E5C-A0ATR Oyunları kaldırmıyor

• Konuyu başlatan ugur0303
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 4B
U

ugur0303

Ziyaretçi
Benim Laptopum Samsung np300e5c a0atr. Bilgisayarım oyunları kaldırmıyor. RAM'ini değiştirsem garantısi gider mi? Bir de ekran kartınıda değiştireceğim. Hangisini almamı önerirsiniz ?

HD 4000 ekran kartı ile yapabileceğin pek bir şey yok. Alırken ekran kartı olan bir model almalıydın.

RAM'i yükseltebilirsin. Garanti bozulmaz.

Ekran kartın olmadığından dolayı değiştiremezsin. Ekran kartın sadece bir GPU ve o da işlemcinin içinde.

bende de aynı pc var ama ram ı yükselttim ama ekran kartı yükseltmek istiyorum bunun içinde anakart ı öğrenmek istiyorum ama anakart ın modeli nedir acaba
pc:np300e5c-a0atr

O bilgisayar güncel oyunları oynatamaz ve yapabileceğin kısıtlı yükseltme de durumu değiştirmez.Yeni bilgisayar alacaksın.

o değil de ben battlefield 3 aldım ama açmıyor bazı sitelere baktım sondaki (tm) yazısını sil diyorlar siliyorum ama sonda hala tm yazısı gözüküyüyor nasıl yapmam lazım acaba

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı