Samsung NP450R5E günlük kullanımda kapanıyor

Blizzard

Centipat
Merhabalar bayağı zamandır Samsung ATIV Book NP450R5E-X02TR Intel Core i5 3230M 2.6GHz Fiyatı linkini paylaştığım laptobu kullanıyorum önceden şarjda oyun oynarken kapanıyordu şimdi bataryayı çıkarmama rağmen şarjda dahi kapanıyor günlük kullanımda dahi kimisi işlemci dedi işlemciye macun sürdü kimisi hard diski dedi ama sorun ne bilmiyorum sizce sorun nedir? Ve yeni PC alacak maddiyatım yok bu PC'nin RAM'ini hard diskin yerine SSD alsam randuman verir mi? Son olarak ben bu PC'nin ekran kartını değiştirebilir miyim?

İyi günler kardeşim. İlk önce bilgisayarının kapanması çok nedenden olabilir aklıma gelen ilk sorun bilgisayarının aşırı ısınması bunun için AIDA64 isimli yazılımı yükleyip ekran görüntüsü alırsan yardımcı olabilirim. Eğer hard diskte problem olduğuna inanıyorsan HD Tune indirip ekran görüntüsü alırsan yardımcı olabirilim.

2.HDD yerine SSD alırsan bilgisayarının açılış hızı vb hızlanır.

3. Laptop'da Ekran Kartı Değişi Mümkün Değildir.

İyi günler kardeşim. İlk önce bilgisayarının kapanması çok nedenden olabilir aklıma gelen ilk sorun bilgisayarının aşırı ısınması bunun için AIDA64 isimli yazılımı yükleyip ekran görüntüsü alırsan yardımcı olabilirim. Eğer hard diskte problem olduğuna inanıyorsan HD Tune indirip ekran görüntüsü alırsan yardımcı olabirilim.

abi öncelikle çok teşekkür ederim ilgilendiğin için maddiyatım iyi olsa zaten yenisini alıcam günlük girip bakıyorum bir şey yazan var mı kimseden ses seda yoktu dediklerini tek tek yapıp atıcam tekrardan teşekkürler :D

Dosya Ekleri

• tekno.png
    tekno.png
    221,6 KB · Görüntüleme: 33
  • pat.png
    pat.png
    380,4 KB · Görüntüleme: 28
  • Adsız.png
    Adsız.png
    382,1 KB · Görüntüleme: 59
Son düzenleme:
Aida 64'de Anakart Menüsünde CPU Yazıyor Onu Açarmısın
abi öncelikle çok teşekkür ederim ilgilendiğin için maddiyatım iyi olsa zaten yenisini alıcam günlük girip bakıyorum bir şey yazan var mı kimseden ses seda yoktu dediklerini tek tek yapıp atıcam tekrardan teşekkürler :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı