Samsung NP550P7C-T03TR Isınma Sorunu

Batuhan_ALT

Kilopat
Yer
TRABZON
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bir sorunum var. Samsung'un NP550p7c-t03TR modeline sahip laptopa sahibim ancak çok ısınıyor içindeki GT 630M(evet biliyorum kelimelerle ifade edilemeyecek kadar kötü)oyun oynarken 88-89-90 derecelere çıkıyor. Fan yavaş çalışıyor ama BIOS'a girince fan daha önce hiç görmediğim kadar hızlı çalıştığını gördüm ve bu BIOS'tan çıkıncaya kadar bu devam ediyor fan en üst hızında çalışıyor ama oyunlarda o kadar hızlı çalışmıyor ve ısınıyor ısınınca da ekran kartı ve işlemci zarar görmemek için hızını düşürüyor ve böylece oyundaki FPS düşüyor bunu nasıl çözebilirim? BIOS'da fan Silent Mode'a benzer bir ayar aradım fakat bulamadım. Derdime derman olur diye şu linkteki:

Amazon.com: Opolar LC05 Laptop Cooler with Vacuum Fan (Rapid Cooling, Auto-Temp Detection, 13 Wind Speed, Unique Clamp Design, Compatible with Cooling Pads): Computers & Accessories fanı satın aldım işe yarar mı? Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı