Samsung NP700z5c Bios'a Giremiyorum

alierkus

Hectopat
Merhabalar. Daha önceki başarısız mavericks yükleme denemelerimden sonra harddiski formatladığım için windows 7 yi yükledim. Ancak kurulum esnasında anlamadığım sorunlar oldu. GPTolması gerekir gibi ( tam anlayamadım) neyseki yükledim. Ancak sonradan farkettim ki bios ayarlarına giremiyorum ve boot sırasını da değiştiremiyorum. Phoenix bios en güncel yüklü. Bilgisayar Samsung NP700z5c ve windows u normal bir şekilde kullanıyorum. Bütün tuş kombinasyonlarını denedim, anakartı üzerindeki pili çıkardım yani hepsini denedim. 8 GB lık ExpressCache bölümü var diskte. Galiba burayı formatlamamam gerekiyordu. 2 gündür araştırmama rağmen hiçbirşey bulamadım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Pili çıkarttım bir kaç dakika bekledim olmamıştı. Bataryayı çıkararak tekrar deneyeyim mi? F2 tuşuyla giriyordu normalde ancak şu anda f2 tuşuna basınca işletim sistemi seçin ekranı geliyor ve windows7 yazıyor.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı