Samsung Odyssey G3 27 144 Hz monitörde ara ara görüntü gidiyor

osmanpasa59

Decapat
Daha fazla  
Merhaba monitörüm Samsung Odyssey G3 27 144Hz 1ms, genelde CS:GO oynuyorum, mesela haftada 2.3 kez oyuna girince hatta girmeden görüntü gidiyor fakat monitör çalışıyor ses geliyor sadece görüntü yok, bazen de normal kullanımda yapıyor monitörün güç kablosunu çıkarıp takınca görüntü geliyor, monitörün DP kablosunu çıkarıp takınca görüntü geliyor. 8 aya yakındır böyle bir sorunum yoktu son formattan sonra başladı, formatı düzgün attığımı düşünüyorum.

Sizce sorun ne olabilir?

Merhaba monitörüm Samsung Odyssey G3 27 144Hz 1ms, genelde CS:GO oynuyorum, mesela haftada 2.3 kez oyuna girince hatta girmeden görüntü gidiyor fakat monitör çalışıyor ses geliyor sadece görüntü yok, bazen de normal kullanımda yapıyor monitörün güç kablosunu çıkarıp takınca görüntü geliyor, monitörün DP kablosunu çıkarıp takınca görüntü geliyor. 8 aya yakındır böyle bir sorunum yoktu son formattan sonra başladı, formatı düzgün attığımı düşünüyorum.

Sizce sorun ne olabilir?
Formattan sonra gerekli driverları tam bir şekilde kurduğunuza emin misiniz? Driverlara bakmakta fayda var.

Formattan kastınız ISO dosyası değil mi? Driverleriniz kurulu mu?
evet iso dosyası ile flash bellek ile herzamanki gibi format

Formattan sonra gerekli driverları tam bir şekilde kurduğunuza emin misiniz? Driverlara bakmakta fayda var.
herzamanki gibi format attım önceden böyle olmuyordu
driverlerde yüklü eksik de göremiyorum

driverler için sağlam bi program varmı bakabileceğim eksik yok gibi ama

evet iso dosyası ile flash bellek ile herzamanki gibi format

herzamanki gibi format attım önceden böyle olmuyordu
driverlerde yüklü eksik de göremiyorum

driverler için sağlam bi program varmı bakabileceğim eksik yok gibi ama
Ekran kartı driveri kurulu mu peki? Eğer kuruluysa monitörü servise götürmekte bir fayda var.

Geri
Yukarı