Samsung Odyssey G3 vs Odyssey G3 LF24G35TFWMXUF

Dostum o monitörde kronik ghosting sorunu ve smearing sorunu var, ayrıca VA panel. Bahsettiğim sorunlar sıklıkla görülüyor. Seni nasıl memnun etti bu monitör açıklayabilir misin?
Odyssey G3 kullanıyorum çok aşağılıyorlar fakat bence güzel, işimi görüyor.

Dostum o monitörde kronik ghosting sorunu ve smearing sorunu var, ayrıca VA panel. Bahsettiğim sorunlar sıklıkla görülüyor. Seni nasıl memnun etti bu monitör açıklayabilir misin?
Hocam ona bakarsanız benim eski 5-10 yıllık 60 hz 5 MS bir monitörüm var. O da işimi görüyor. İşimi görüyor kafasıyla işte hareket edemezsin. Bizim demek istediğimiz o paraya daha iyisi var. Ama arkadaş anlamıyor. Kendi kullanıyor diye övüyor.

bul bana 2900-3000 e daha iyisini hadi bekliyorum.

Stok olan yerden bakarsan ürünün güncel fiyatını görürsün Acer Nitro RG241YP UM.QR1EE.P01 23.8" 1ms Full HD Freesync Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

bul bana 2900-3000 e daha iyisini hadi bekliyorum.
Ben de senden cevap bekliyorum. Odyssey g3 modelinin neyini bependin? G3 ü bu bütçedeki diğer monitörlerden ayıran özellik size göre nedir?

Sen de piyasayı takip etsen 1 gün önce 3 bin TL olduğunu görürsün. Monitör zaten 4 bin TL attığım site 3 bine indirdi birkaö günlüğüne. Şimdi gördüm stok bitmiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…