Samsung Odyssey G4 için kablo önerisi

AlpKzl

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Vatan Bilgisayar'dan.
Bu monitörü almayı düşünüyorum fakat bazı araştırmalarım sonucu içerisinden çıkan kablonun 240 Hz'yi desteklediğini fakat g-sync‘yi desteklemediğini okudum. Onun için böyle bir kablo alabilirsiniz diyorlardı.
Bu konu hakkındaki düşünceleriniz nedir bu G-Sync‘yi nereden açabilirim ve direkt kasaya bu yeni kabloyla mı bağlamam gerekiyor? Nasıl bağlayacağım bu konularda pek bir bilgim yok, sizce alınır mı?

Benim arkadaş aldı ürün bozuk çıktı oda G4 kullanıyordu yeni aldı monitör 239 Hz ve 8-bit gözüküyordu iadede almadılar kabloyu.

Arkadaş zaten atmış şuanda en ucuz sinerjide bulunuyor bu monitör:

Bu monitörün 27inc olan modelini 2 aya yakın bir süredir kullanıyorum. İçerisinden neden DisplayPort kablosu çıkmıyor aklıma bir tek fiyatı uygun tutmak için olduğunu düşünüyorum yoksa yabancılarda DisplayPort kablosu çıkıyor. HDMI kablosu ile en fazla 240Hz 8Bit verebiliyor ancak HDMI ile 10Bit alınabiliyor ama en fazla 120Hz sınırı var ne yazık ki.
Ben Ugreen kablo ile kullanıyorum monitörü 240Hz, 10Bit ve G-SYNC şuana kadar bir problem olmadı.
Yani G-SYNC ve 10Bit için DisplayPort kablosu gerek marka olarak önerim Paugge ve Ugreen iyiler

Monitörün G-SYNC uyumluluk sertifikası nvidia tarafından onaylı:

Son olarak monitörün detaylı incelemesi:

Dosya Ekleri

• 1707549187656.png
    1707549187656.png
    27,3 KB · Görüntüleme: 20

Yeni konular

Geri
Yukarı