Hiç bilmiyorum ama sorunun kullananların hepsinde olduğu görülüyor. Ekran glitchlenmesi gibi bir çok sorun var.

Samsung kullanan biri olarak söylüyorum sorun bitmiyor monitör konusunda başarısızlar ekran konusunda hep başarısızlar dı telefonda televizyonda da aynı konu geçerli siyah çizgi ve renk kaymaları.
Milyonluk monitör üret SE VA panel üretir.
IPS özür lülügu var.

Bu monitör Fps oyuncuları için çok verimsiz, inanılmaz büyük. Almak için oled monitör bakıyordum denedim beğenmedim. Çözünürlük bandında konuşuyorum.

Yeni nesil oled leri bekleyeyim dedim yurtdışında 1200-1400 dolar arasında Türkiye fiyatı 60000 TL bandında. Bir monitöre bu kadar para vermek ağrıma gitti açıkçası bende ips 'den devam ediyorum.

Bahsini ettiğim 60 k olan monitörde bu ; ASUS 34" ROG Swift OLED PG34WCDM

Samsung monitöre artık bende tövbe ettim. 2 yıl garantisi biter bitmez (4-5 gün anca geçmiştir garantisi) panel gitti. Aldığım firma ile de görüştüğümde maalesef garantisi bitmiş dediler. Bir daha da almam, bazı firmalar 3 yıl garanti verebiliyorken eğer Samsung 2 yıl garanti veriyorsa demek ki diğer firmalar malına güveniyor benim görüşüm.

Dell G3223Q 4K 144Hz kullanıyorum şuanda çok memnunum. 3 yıl garanti evde servis hizmeti var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…